header b

Awans Jezioraka Iława do klasy okręgowej to tylko formalność. Do pełni szczęścia wystarczy remis w sobotnim meczu z przedostatnią w tabeli Iskrą Narzym. Żeby awansować, w najbliższej kolejce iławianie mogą nawet przegrać, ale wtedy muszą liczyć na remis Grunwaldu Gierzwałd z Osą Ząbrowo lub stratę punktów Welu Lidzbark. Sprawdź, co musi się wydarzyć, żeby w tym sezonie Jeziorak nie awansował do okręgówki.
 
Aktualna tabela A klasy (na 5 kolejek przed końcem sezonu - uwzględniono tylko drużyny, które mogą spowodować, że Jeziorak nie awansuje w tym sezonie)
 
1. Jeziorak Iława 46 pkt.
2. Osa Ząbrowo 33
3. Wel Lidzbark 32
4. Grunwald Gierzwałd 32
 
Mecze 18. kolejki (20 maja 2017)
16:00 Grunwald Gierzwałd - Osa Ząbrowo
17:00 Jeziorak Iława - Iskra Narzym
17:00 Wel Lidzbark - Zamek Kurzętnik
 
Do okręgówki awansują dwie najlepsze drużyny A klasy, dlatego Jeziorak musi wypracować bezpieczną przewagę nad drużyną z trzeciego miejsca w tabeli. Ów bezpieczna przewaga to 12 punktów na cztery kolejki przed końcem sezonu (w bezpośrednim pojedynku Jeziorak jest lepszy od wszystkich trzech pozostałych drużyn).
 
Jeziorak w najbliższej kolejce AWANSUJE jeśli:
 
I. Wygra lub zremisuje z Iskrą Narzym
 
LUB
 
II. Przegra z Iskrą Narzym, a Grunwald Gierzwałd zremisuje z Osą Ząbrowo
 
LUB
 
III. Przegra z Iskrą Narzym, w meczu Grunwald - Osa nie będzie remisu, a Wel Lidzbark straci punkty z Zamkiem Kurzętnik
 
Jeziorak w tym sezonie NIE AWANSUJE jeśli:
 
I. Przegra z Iskrą Narzym
 
ORAZ
 
II. Przegra wszystkie pozostałe cztery mecze ligowe
 
ORAZ
 
III. W najbliższej kolejce Grunwald NIE ZREMISUJE z Osą
 
ORAZ
 
IV. W najbliższej kolejce Wel Lidzbark WYGRA z Zamkiem Kurzętnik
 
ORAZ
 
V. W pozostałych czterech kolejkach Wel WYGRA WSZYSTKIE swoje mecze
 
ORAZ
 
VI. W pozostałych kolejkach zwycięzca meczu Grunwald - Osa WYGRA WSZYSTKIE swoje mecze
 
Mecz Jeziorak Iława - Iskra Narzym odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Iławie.

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 7 19
2 Olimpia Olsztynek 7 14
3 Płomień Turznica 7 13
4 Kaczkan Huragan II Morąg 7 12
5 Polonia Pasłęk 7 12
6 Delfin Rybno 7 12
7 Orzeł Janowiec Kościelny 7 10
8 Kormoran Zwierzewo 7 10
9 Dąb Kadyny 7 10
10 Ewingi Zalewo 7 8
11 Osa Ząbrowo 7 8
12 Czarni Rudzienice 7 8
13 Polonia Iłowo 7 7
14 GKS Stawiguda 7 7
15 Radomniak Radomno 7 6
16 Fortuna Gągławki 7 3

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 8
So, 23. września. 2017 16:30
Dąb Kadyny
Dąb Kadyny
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
7. Wojciech Figurski
6. Łukasz Suchocki
5. Radosław Galas
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty, Michał Foj, Jakub Słomski
ASYSTY:
5. Daniel Madej
2. Radosław Galas, Łukasz Święty, Łukasz Suchocki
1. Michał Foj, Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1