header b

W pierwszej połowie to gospodarze byli lepsi, ale nic konkretnego z tego nie wynikło. Po przerwie zawodnicy ze Stawigudy opadli z sił i zostali bezwzględnie wypunktowani. Po bramkach Łukasza Suchockiego, Wojciecha Figurskiego i Łukasza Świętego Jeziorak zwyciężył 3:0 i objął prowadzenie w tabeli Klasy okręgowej.
 
GKS Stawiguda - Jeziorak Iława 0:3 (0:0)
Suchocki 68, Figurski 72, Święty 78
 
Żółte kartki: Ratajczak - Kaszlewicz
 
GKS Stawiguda: Przytulski Ł., Żurawski, Kalkowski, Mański, Krajewski, Markowicz, Przytulski M. (83 Sosnowski), Dekert (70 Metera), Ratajczak, Piórkowski (80 Masica), Gorgol
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Krajewski, Kowalski, Kaszlewicz, Foj, Burny (60 Parulis), Madej, Suchocki, Święty (80 Słomski), Galas (85 Wantowski), Figurski
 
Mecz został rozegrany na boisku w Gryźlinach.

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 15:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Orzeł Janowiec Kościelny
Orzeł Janowiec Kościelny
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
10. Wojciech Figurski
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Łukasz Święty
2. Daniel Madej, Michał Foj, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1