header b

Sporo emocji dostarczyli kibicom zawodnicy Jezioraka Iława i rezerw Kaczkana Huraganu Morąg w meczu na szczycie Klasy okręgowej. Do przerwy bramek nie było, ale po zmianie stron doszło do prawdziwej wymiany ciosów. Z tej potyczki z tarczą wyszli "Jeziorowcy", którzy zwyciężyli 4:2 (0:0).
 
Jeziorak Iława - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
Foj 56, Słomski 63, Galas 74, Suchocki 84 - Joniuk 72, Kuśnierz 80
 
Żółte kartki: Foj - Lenart, Giemza, Gębala, Kuśnierz
 
Jeziorak: Jędrzejewski, Foj, Kressin, Słomski, Kowalski, Krajewski (77 Kaszlewicz), Galas, Święty (86 Parulis), Madej (89 Wantowski), Suchocki (90 Wojtczuk), Figurski
 
Kaczkan Huragan II: Skop, Krajewski (46 Narojczyk), Joniuk, Lenart, Stankiewicz, Giemza, Gębala (58 Sinoradzki), Segin (68 Wiśniewski), Kuśnierz, Matracki, Podgórski (63 Kuper)
 
Skład sędziowski: Krzysztof Mróz, Jacek Makowski (asystent nr 1), Wojciech Trochim (asystent nr 2)

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo sobocinski klimek www
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1