header b

Match preview: Kormoran Zwierzewo - Polonia Iłowo | 2017/2018 Klasa okręgowa

 
Kormoran Zwierzewo vs Polonia Iłowo

Match details

Match Date: sobota, 17. marzec 2018
Match Time: 00:00 h
 

Head-to-head

Kormoran Zwierzewo Stats Polonia Iłowo
50,75% Chances 49,25%
10 Current rank 13
15 Matches 15
6/2/7 W/D/L (Total) 4/4/7
3/2/2 W/D/L (Home) 4/2/3
3/0/5 W/D/L (Away) 0/2/4
20 Points 16
30 : 38 Goals 31 : 32
-8 Difference -1
Kormoran Zwierzewo - Osa Ząbrowo 5:2 Highest won home Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2
Kormoran Zwierzewo - Delfin Rybno 0:7 Highest loss home Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo 2:4
Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo 0:3 Highest won away ----
Orzeł Janowiec Kościelny - Kormoran Zwierzewo 4:2 Highest loss away Dąb Kadyny - Polonia Iłowo 6:1


History of matches

2017/2018 Klasa okręgowa
1 sobota, 12 sierpień 2017 16:00 Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo 2 - 4

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Pamiatkowa Karta 11 Mistrzowie Jesieni 2017 promo www
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1