header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 10 1 0 31 36 5 31 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 11 6 4 1 22 31 17 14 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
3 Kaczkan Huragan II Morąg 11 7 0 4 21 28 17 11 PorażkaWygranaPorażkaWygranaWygrana
4 Polonia Pasłęk 11 7 0 4 21 27 26 1 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
5 Delfin Rybno 11 6 3 2 21 57 13 44 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
6 Dąb Kadyny 11 6 1 4 19 30 23 7 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
7 Płomień Turznica 11 5 2 4 17 28 34 -6 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
8 Orzeł Janowiec Kościelny 11 4 2 5 14 19 21 -2 WygranaWygranaRemisPorażkaPorażka
9 Ewingi Zalewo 11 4 2 5 14 19 29 -10 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
10 Osa Ząbrowo 11 4 2 5 14 15 30 -15 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
11 Kormoran Zwierzewo 11 4 1 6 13 20 30 -10 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
12 Polonia Iłowo 11 3 3 5 12 22 22 0 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
13 Radomniak Radomno 11 4 0 7 12 26 42 -16 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
14 GKS Stawiguda 11 3 1 7 10 15 32 -17 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
15 Czarni Rudzienice 11 2 2 7 8 18 28 -10 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 11 1 0 10 3 14 36 -22 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 6 6 0 0 18 22 4 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Kaczkan Huragan II Morąg 6 5 0 1 15 17 5 12 PorażkaWygranaPorażkaWygranaWygrana
3 Polonia Pasłęk 5 5 0 0 15 13 5 8 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
4 Delfin Rybno 5 5 0 0 15 47 8 39 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
5 Płomień Turznica 6 3 2 1 11 20 16 4 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
6 Polonia Iłowo 7 3 1 3 10 16 10 6 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
7 Olimpia Olsztynek 4 3 1 0 10 12 6 6 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
8 Dąb Kadyny 6 3 0 3 9 17 12 5 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
9 Radomniak Radomno 5 3 0 2 9 14 12 2 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
10 Czarni Rudzienice 6 2 2 2 8 12 12 0 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
11 Osa Ząbrowo 6 2 2 2 8 8 12 -4 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
12 Ewingi Zalewo 5 2 1 2 7 10 9 1 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
13 Kormoran Zwierzewo 5 2 1 2 7 9 16 -7 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
14 GKS Stawiguda 5 2 0 3 6 7 9 -2 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
15 Orzeł Janowiec Kościelny 6 1 2 3 5 11 13 -2 WygranaWygranaRemisPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 5 0 0 5 0 5 16 -11 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 5 4 1 0 13 14 1 13 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 7 3 3 1 12 19 11 8 WygranaWygranaWygranaRemisRemis
3 Dąb Kadyny 5 3 1 1 10 13 11 2 PorażkaPorażkaWygranaWygranaWygrana
4 Orzeł Janowiec Kościelny 5 3 0 2 9 8 8 0 WygranaWygranaRemisPorażkaPorażka
5 Ewingi Zalewo 6 2 1 3 7 9 20 -11 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
6 Delfin Rybno 6 1 3 2 6 10 5 5 WygranaPorażkaWygranaWygranaWygrana
7 Kaczkan Huragan II Morąg 5 2 0 3 6 11 12 -1 PorażkaWygranaPorażkaWygranaWygrana
8 Płomień Turznica 5 2 0 3 6 8 18 -10 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
9 Kormoran Zwierzewo 6 2 0 4 6 11 14 -3 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
10 Polonia Pasłęk 6 2 0 4 6 14 21 -7 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
11 Osa Ząbrowo 5 2 0 3 6 7 18 -11 PorażkaWygranaWygranaPorażkaPorażka
12 GKS Stawiguda 6 1 1 4 4 8 23 -15 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Radomniak Radomno 6 1 0 5 3 12 30 -18 PorażkaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
14 Fortuna Gągławki 6 1 0 5 3 9 20 -11 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
15 Polonia Iłowo 4 0 2 2 2 6 12 -6 PorażkaPorażkaRemisWygranaRemis
16 Czarni Rudzienice 5 0 0 5 0 6 16 -10 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 15:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Orzeł Janowiec Kościelny
Orzeł Janowiec Kościelny
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
10. Wojciech Figurski
7. Łukasz Suchocki
6. Radosław Galas
3. Łukasz Święty
2. Daniel Madej, Michał Foj, Krzysztof Kressin, Rafał Kuchnik
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1