header b

Kadra: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


Jeziorak Iława
 bramkarz Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
1 Jędrzejewski Kamil Jędrzejewski Kamil 09. grudzień 1989 (28) 11 0 0 0 0 0
12 Mazurowski Dawid Mazurowski Dawid 28. maj 2000 (17) 0 0 0 0 0 0
23 Sobiech Grzegorz Sobiech Grzegorz 13. luty 1985 (32) 0 0 0 0 0 0
 obrońca Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
2 Kaszlewicz Tomasz Kaszlewicz Tomasz 17. sierpień 1996 (21) 10 0 0 0 2 0
3 Ostanek Grzegorz Ostanek Grzegorz 31. styczeń 1989 (28) 1 0 0 0 0 0
5 Kowalski Dawid Kowalski Dawid 03. luty 1989 (28) 11 0 0 0 1 0
6 Foj Michał Foj Michał 30. wrzesień 1999 (18) 10 2 0 0 4 0
7 Kressin Krzysztof Kressin Krzysztof 25. styczeń 1988 (29) 9 2 0 0 0 0
20 Słomski Jakub Słomski Jakub 16. marzec 2000 (17) 10 1 0 0 1 0
21 Wantowski Kordian Wantowski Kordian 25. listopad 1999 (18) 8 0 0 0 1 0
 pomocnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
4 Burny Paweł Burny Paweł 27. kwiecień 1998 (19) 3 0 0 0 0 0
8 Święty Łukasz Święty Łukasz 21. październik 1999 (18) 11 3 0 0 3 0
10 Gula Jakub Gula Jakub 25. lipiec 2000 (17) 1 0 0 0 0 0
11 Parulis Remigiusz Parulis Remigiusz 17. listopad 1997 (20) 11 0 0 0 1 0
14 Madej Daniel Madej Daniel 28. październik 1982 (35) 10 2 0 0 0 0
15 Krajewski Aleksander Krajewski Aleksander 13. lipiec 1995 (22) 11 1 0 0 3 0
17 Galas Radosław Galas Radosław 08. kwiecień 2000 (17) 11 6 0 0 2 0
18 Rzeźnikiewicz Jarosław Rzeźnikiewicz Jarosław 11. grudzień 1982 (35) 2 0 0 0 0 0
22 Mazurowski Radosław Mazurowski Radosław 19. wrzesień 1999 (18) 1 0 0 0 0 0
22 Owczarek Filip Owczarek Filip 03. wrzesień 2000 (17) 1 0 0 0 0 0
 napastnik Data urodzenia (Wiek): M Gol Rzut karny Gol samobójczy Żółta kartka Czerwona kartka
9 Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) 11 9 1 0 3 0
13 Kuchnik Rafał Kuchnik Rafał 13. wrzesień 1984 (33) 4 2 0 0 0 1
16 Wojtczuk Mateusz Wojtczuk Mateusz 11. marzec 2000 (17) 5 0 0 0 1 0
19 Suchocki Łukasz Suchocki Łukasz 03. luty 1987 (30) 8 7 0 0 1 0

 Sztab szkoleniowy Jeziorak Iława

Członkowie sztabu szkoleniowego  Data urodzenia (Wiek): Funkcja
  Figurski Wojciech Figurski Wojciech 13. czerwiec 1984 (33) I trener
  Dudkiewicz Leszek Dudkiewicz Leszek 28. sierpień 1957 (60) kierownik drużyny

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo sobocinski klimek www
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1