Zarząd Jezioraka Iława przyjmuje rezygnację trenera Jarosława Chodowca

Zarząd klubu Jeziorak Iława ogłosił przyjęcie rezygnacji trenera Jarosława Chodowca z funkcji pierwszego trenera. Chodowiec będzie nadal zaangażowany w życie klubu, przechodząc do pracy w Akademii Jezioraka oraz współprowadząc drużynę rezerw. Trwają także rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko pierwszego trenera.

Zarząd Jezioraka Iława poinformował, że przyjął rezygnację trenera Jarosława Chodowca z funkcji pierwszego trenera drużyny. Decyzję podjęto za porozumieniem obu stron. Trener będzie nadal aktywny w życiu klubu. Jarosław Chodowiec, mimo odejścia z roli trenera I zespołu, pozostanie w klubie. Będzie kontynuował swoją pracę jako trener w Akademii Jezioraka, angażując się w rozwój młodych talentów. Ponadto będzie współprowadził drużynę rezerw.

Obecnie trwają intensywne rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko pierwszego trenera. Zarząd skupia się na znalezieniu odpowiedniego kandydata, który poprowadzi drużynę w nadchodzących wyzwaniach. Zarząd Jezioraka Iława wyraża wdzięczność za wkład trenera w rozwój zespołu oraz życzy mu powodzenia w nowych wyzwaniach na stanowisku w Akademii Jezioraka.

Mały, wielki futbol

Akceptuje