header b

Zarząd ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Prezes: Andrzej Sobiech tel. 601 671 603
Wiceprezes ds. organizacyjnych Zbigniew Szczypiński tel. 604 757 526
Wiceprezes ds. sportów walki Roman Jabłoński  
Wiceprezes ds. piłki ręcznej Grzegorz Baliński  
Wiceprezes ds. tenisa stołowego Emilia Włodarska  
Skarbnik Adam Łazicki tel. 509 469 664
Członek zarządu Rafał Brzóska tel. 606 639 613
Członek zarządu Mariusz Wilk tel. 535 087 090
Członek zarządu Włodzimierz Siudziński  
Członek zarządu Krystian Knobelzdorf tel. 506 427 884
Członek zarządu Miłosz Konecki tel. 668 386 486
 
Komisja rewizyjna ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Przewodniczący: Waldemar Szczypski
Członek Magda Pieńczewska
Członek: Karol Synowiec
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Czarni Rudzienice 0 0
1 Delfin Rybno 0 0
1 Dąb Kadyny 0 0
1 Ewingi Zalewo 0 0
1 Fortuna Gągławki 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0
1 Huragan II Morąg 0 0
1 Jeziorak Iława 0 0
1 Kormoran Zwierzewo 0 0
1 Olimpia Olsztynek 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0
1 Osa Ząbrowo 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0
1 Polonia Pasłęk 0 0
1 Płomień Turznica 0 0
1 Radomniak Radomno 0 0

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 1
So, 12. Sie. 2017 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno
2. 16.08 (w) - GKS Stawiguda
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo
4. 26/27.08 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09/10.09 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 17:00 (d) - Huragan II Morąg
8. 23/24.09 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 15:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14/15.10 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28/29.10 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11/12.11 (w) - Delfin Rybno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08 - zwycięzca meczu Żak Jamielnik/Iskra Smykówko - Osa Ząbrowo
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

A klasa 2016/17
30. Daniel Madej
27. Wojciech Figurski
7. Krzysztof Kressin
6. Radosław Galas
5. Rafał Kuchnik, Łukasz Święty
4. Dominik Ćwikliński
3. Aleksander Krajewski, Grzegorz Kochalski
2. Remigiusz Parulis, Mateusz Liedtke
1. Tomasz Kaszlewicz, Jakub Słomski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Jakub Olszewski, Tomasz Borkowy
+2. samobójcze
 
Wojewódzki Puchar Polski 2016/17
5. Daniel Madej
3. Wojciech Figurski
1. Rafał Kuchnik, Radosław Galas, Piotr Ciurkowski, Aleksander Krajewski, Grzegorz Ostanek, Krzysztof Kressin, Jarosław Rzeźnikiewicz, Mateusz Liedtke, Łukasz Święty

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1