header b

Zarząd ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Prezes: Andrzej Sobiech tel. 601 671 603
Wiceprezes ds. organizacyjnych Zbigniew Szczypiński tel. 604 757 526
Wiceprezes ds. sportów walki Roman Jabłoński  
Wiceprezes ds. piłki ręcznej Grzegorz Baliński  
Wiceprezes ds. tenisa stołowego Emilia Włodarska  
Skarbnik Adam Łazicki tel. 509 469 664
Członek zarządu Rafał Brzóska tel. 606 639 613
Członek zarządu Mariusz Wilk tel. 535 087 090
Członek zarządu Włodzimierz Siudziński  
Członek zarządu Krystian Knobelzdorf tel. 506 427 884
Członek zarządu Miłosz Konecki tel. 668 386 486
 
Komisja rewizyjna ITS Jeziorak Iława - kadencja 2016 - 2020
 
Przewodniczący: Waldemar Szczypski
Członek Magda Pieńczewska
Członek: Karol Synowiec
 

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 7 19
2 Olimpia Olsztynek 7 14
3 Płomień Turznica 7 13
4 Kaczkan Huragan II Morąg 7 12
5 Polonia Pasłęk 7 12
6 Delfin Rybno 7 12
7 Orzeł Janowiec Kościelny 7 10
8 Kormoran Zwierzewo 7 10
9 Dąb Kadyny 7 10
10 Ewingi Zalewo 7 8
11 Osa Ząbrowo 7 8
12 Czarni Rudzienice 7 8
13 Polonia Iłowo 7 7
14 GKS Stawiguda 7 7
15 Radomniak Radomno 7 6
16 Fortuna Gągławki 7 3

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 8
So, 23. września. 2017 16:30
Dąb Kadyny
Dąb Kadyny
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
7. Wojciech Figurski
6. Łukasz Suchocki
5. Radosław Galas
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty, Michał Foj, Jakub Słomski
ASYSTY:
5. Daniel Madej
2. Radosław Galas, Łukasz Święty, Łukasz Suchocki
1. Michał Foj, Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1