header b

Rodzina Jezioraka

Pami oraz Robocze.com.pl nowymi sponsorami Jezioraka

Drodzy Kibice i Sympatycy Jezioraka! Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do Rodziny Jezioraka dołączyli kolejni lokalni przedsiębiorcy. To producent obuwia domowego Pami oraz Robocze.com.pl - sklep z odzieżą i obuwiem ochronnym oraz artykułami BHP.

Porozmawiajmy o... Kulisy programu [making of]

Niepublikowane wypowiedzi, wpadki i zabawne sytuacje - zobacz odcinek podsumowujący pierwszy sezon programu "Porozmawiajmy o..." produkcji JeziorakTV. Sezon 2 rozpocznie się w niedzielę 6 sierpnia. (JeziorakTV)

Program Walnego Zebrania Sprawozdawczego ITS Jeziorak Iława

Drodzy Kibice i Sympatycy Jezioraka. Już dziś (poniedziałek, 12 czerwca) w auli Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Iławie odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze ITS Jeziorak Iława. Zapraszamy wszystkich Członków Klubu. Początek o godz. 18:45 (II godz. 19:00). Zapoznaj się z programem zebrania.

Zmarł Maciej Zdanowicz. "Żegnaj, Redaktorze Maćku!"

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Macieja Zdanowicza (45 l.), wieloletniego dziennikarza sportowego i kibica Jezioraka Iława. Koledzy Maćka z redakcji Gazety Olsztyńskiej napisali wspomnieniowy artykuł o Nim.

Zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017

Zarząd ITS Jeziorak Iława informuje, że Walne Zebranie Sprawozdawcze klubu odbędzie się 12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) w auli Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Iławie ("czerwona" szkoła) przy ul. Kościuszki 2. Pierwszy termin zebrania to godz. 18:45, zaś drugi - godz. 19:00. Zapraszamy wszystkich Członków oraz Sympatyków Jezioraka.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam wszelkiej pomyślności, wielu niezapomnianych chwil i to nie tylko przy Sienkiewicza 1 oraz odpoczynku przy rodzinnym stole.
 
Jeziorak Iława

Na konto fundacji Laury Królik wpłaciliśmy 6.200 zł

Na poniedziałkowym posiedzeniu zarząd Jezioraka podjął uchwałę o przekazaniu środków na leczenie 9-cio miesięcznej iławianki Laury Królik. Dziś na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" wpłaciliśmy 6.200 zł.

6 tys. zł przekażemy na leczenie Laury Królik

Po podsumowaniu wpływów z dystrybucji wejściówek oraz kosztów związanych z organizacją meczu towarzyskiego Jeziorak Iława - Lechia Gdańsk klub zdecydował, że na leczenie 9-cio miesięcznej Laury Królik przekaże 6 tys. zł. Jest to połowa środków, jakie pozostały w stowarzyszeniu po organizacji imprezy.

Rzeźnikiewicz i sześciu kadrowiczów

Leczący kontuzję mięśnia przywodziciela Jarosław Rzeźnikiewicz nie zagra z Lechią. Pozostałych zawodników trener Wojciech Figurski będzie miał do dyspozycji. Z Gdańska za to nie przyjedzie sześciu podstawowych piłkarzy, którzy otrzymali powołania do reprezentacji narodowych.

Trener Lechii: Do Iławy jedzie pierwszy skład (JeziorakTV)

Na mecz towarzyski z Jeziorakiem Iława pojedzie pierwszy skład - potwierdził Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk, spytany przez Błażeja Łukaszewskiego (Futbolowe Wyprawy) na konferencji prasowej po niedzielnym meczu z Legią Warszawa. (JeziorakTV)

Spomer i Żwirownia Matusiak nowymi sponsorami Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyły dwie nowe firmy. To Wielobranżowy Zakład Usługowo-Produkcyjny i Handlowy Spomer Iława oraz Żwirownia Matusiak z Nowego Miasta Lubawskiego.

Z Lechią zagramy dla małej Laury

Drodzy Kibice i Sympatycy Jezioraka! Mała iławianka Laura Królik potrzebuje naszej pomocy. Dziewczynka urodziła się ze schorzeniami, które mogą spowodować, że nie będzie mogła chodzić. Pomóc jej mogą ortezy nóg, których koszt to minimum 4000 euro i wymienia się je dwa razy w roku. Dlatego właśnie Zarząd Jezioraka postanowił, że część środków pozyskanych z wejściówek na mecz z Lechią Gdańsk zostanie przekazanych rodzicom Laury. Wstęp wynosi 10 zł.

30 lat temu po raz pierwszy zagraliśmy z Lechią Gdańsk

Za niespełna miesiąc w Iławie wielkie wydarzenie - towarzyski mecz Jezioraka z liderem Ekstraklasy Lechią Gdańsk. Ciekawostką jest, że dokładnie 30 lat temu obie drużyny zagrały ze sobą po raz pierwszy w historii. Wtedy w Iławie było 1:1, a mecz oglądał z trybun ówczesny trener Reprezentacji Polski Wojciech Łazarek.

Wstęp na mecz z Lechią 10 zł. Członkowie Klubu wchodzą za darmo

Kibice, którzy do 6 marca dostarczą do klubu deklaracje członkowskie, mają gwarancję otrzymania jeszcze przed meczem towarzyskim z Lechią Gdańsk legitymacji Członka Klubu w postaci plastikowej karty ze zdjęciem. Legitymacja upoważnia do bezpłatnego wejścia na mecz z Lechią. Wstęp dla osób nie będących Członkami Klubu wynosi 10 zł.

Image i Michał Wilemski nowymi sponsorami Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do Rodziny Jezioraka dołączyło dwóch nowych sponsorów - Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image oraz Zakład Mechaniki Pojazdowej Michała Wilemskiego.

Serocki: Czas spędzony w Iławie wspominam najlepiej

Artur Serocki spędził w Jezioraku dwa i pół roku za czasów starej drugiej ligi. Dziś jest trenerem rezerw Wisły Płock, z którą Jeziorak kilka dni temu grał sparing. Nadarzyła się więc idealna okazja, żeby powspominać. Zapraszamy, do przeczytania wywiadu i obejrzenia archiwalnych zdjęć z „Serkiem”.

Wójt gminy Iława dołączył do Rodziny Jezioraka

Zarząd Jezioraka rozpoczął przygotowania do obchodów 75-lecia istnienia klubu, które przypada na 2020 rok. Jednym z postawionych celów jest dotarcie do jak największej liczby osób, które na przestrzeni lat miały jakikolwiek związek z Jeziorakiem. W 1979 roku krótki epizod na Sienkiewicza 1 miał wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Już dołączył do Rodziny Jezioraka.

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Czarni Rudzienice 0 0
1 Delfin Rybno 0 0
1 Dąb Kadyny 0 0
1 Ewingi Zalewo 0 0
1 Fortuna Gągławki 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0
1 Huragan II Morąg 0 0
1 Jeziorak Iława 0 0
1 Kormoran Zwierzewo 0 0
1 Olimpia Olsztynek 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0
1 Osa Ząbrowo 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0
1 Polonia Pasłęk 0 0
1 Płomień Turznica 0 0
1 Radomniak Radomno 0 0

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 1
So, 12. Sie. 2017 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno
2. 16.08 (w) - GKS Stawiguda
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo
4. 26/27.08 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09/10.09 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 17:00 (d) - Huragan II Morąg
8. 23/24.09 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 15:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14/15.10 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28/29.10 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11/12.11 (w) - Delfin Rybno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08 - zwycięzca meczu Żak Jamielnik/Iskra Smykówko - Osa Ząbrowo
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

A klasa 2016/17
30. Daniel Madej
27. Wojciech Figurski
7. Krzysztof Kressin
6. Radosław Galas
5. Rafał Kuchnik, Łukasz Święty
4. Dominik Ćwikliński
3. Aleksander Krajewski, Grzegorz Kochalski
2. Remigiusz Parulis, Mateusz Liedtke
1. Tomasz Kaszlewicz, Jakub Słomski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Jakub Olszewski, Tomasz Borkowy
+2. samobójcze
 
Wojewódzki Puchar Polski 2016/17
5. Daniel Madej
3. Wojciech Figurski
1. Rafał Kuchnik, Radosław Galas, Piotr Ciurkowski, Aleksander Krajewski, Grzegorz Ostanek, Krzysztof Kressin, Jarosław Rzeźnikiewicz, Mateusz Liedtke, Łukasz Święty

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1