header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Warmia Olsztyn (juniorzy) 12 9 2 1 29 45 10 35 WonWonWonWonLost
2 Stomil Olsztyn (juniorzy) 12 8 1 3 25 50 14 36 WonDrawWonWonLost
3 Olimpia Elbląg (juniorzy) 12 8 1 3 25 35 14 21 WonLostDrawLostWon
4 Błękitni Orneta (juniorzy) 12 7 0 5 21 24 22 2 WonLostLostLostWon
5 Sokół Ostróda (juniorzy) 12 6 1 5 19 30 23 7 LostWonDrawWonWon
6 Jeziorak Iława (juniorzy) 12 6 1 5 19 24 34 -10 LostWonWonWonWon
7 Rona 03 Ełk (juniorzy) 12 5 3 4 18 31 33 -2 LostDrawWonWonWon
8 Zatoka Braniewo (juniorzy) 12 6 0 6 18 27 27 0 WonWonWonLostWon
9 Motor Lubawa (juniorzy) 12 5 2 5 17 19 19 0 LostWonWonDrawLost
10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) 12 5 1 6 16 29 30 -1 LostLostLostLostLost
11 Granica Kętrzyn (juniorzy) 12 3 1 8 10 13 27 -14 WonLostLostLostLost
12 Mamry Giżycko (juniorzy) 12 2 2 8 8 17 47 -30 WonLostDrawWonLost
13 Huragan Morąg (juniorzy) 12 0 1 11 1 2 46 -44 LostLostLostLostLost


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 7 19
2 Olimpia Olsztynek 7 14
3 Płomień Turznica 7 13
4 Kaczkan Huragan II Morąg 7 12
5 Polonia Pasłęk 7 12
6 Delfin Rybno 7 12
7 Orzeł Janowiec Kościelny 7 10
8 Kormoran Zwierzewo 7 10
9 Dąb Kadyny 7 10
10 Ewingi Zalewo 7 8
11 Osa Ząbrowo 7 8
12 Czarni Rudzienice 7 8
13 Polonia Iłowo 7 7
14 GKS Stawiguda 7 7
15 Radomniak Radomno 7 6
16 Fortuna Gągławki 7 3

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 8
So, 23. września. 2017 16:30
Dąb Kadyny
Dąb Kadyny
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
7. Wojciech Figurski
6. Łukasz Suchocki
5. Radosław Galas
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty, Michał Foj, Jakub Słomski
ASYSTY:
5. Daniel Madej
2. Radosław Galas, Łukasz Święty, Łukasz Suchocki
1. Michał Foj, Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1