header b

Terminarz: Zatoka Braniewo (juniorzy) | 2016/2017 I liga wojewódzka juniorów (runda jesienna)


Data Godz. Gospodarz       Gość Wynik  
1 Kolejka 1 27.08.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)3 - 2 Wygrana
2 Kolejka 2 04.09.2016 11:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)2 - 0 Porażka
3 Kolejka 3 11.09.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy)0 - 4 Porażka
4 Kolejka 4 28.09.2016 16:00 h Olimpia Elbląg (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)3 - 1 Porażka
5 Kolejka 5 17.09.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)3 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 25.09.2016 12:00 h Granica Kętrzyn (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)1 - 0 Porażka
7 Kolejka 7 02.10.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Rona 03 Ełk (juniorzy)4 - 6 Porażka
8 Kolejka 8 09.10.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Motor Lubawa (juniorzy)3 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 15.10.2016 14:00 h Huragan Morąg (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)0 - 5 Wygrana
10 Kolejka 10 23.10.2016 11:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Mamry Giżycko (juniorzy)5 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 05.11.2016 12:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)3 - 1 Porażka
13 Kolejka 13 12.11.2016 11:00 h Warmia Olsztyn (juniorzy) - Zatoka Braniewo (juniorzy)1 - 2 Wygrana

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

Pamiatkowa Karta 11 Mistrzowie Jesieni 2017 promo www
Jeziorak Ilawa 1procent za 2017 rok tonicniekosztuje
Rodzina Jezioraka 2018 promo
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1