header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Motor Lubawa (juniorzy) 10 9 0 1 27 28 10 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Elbląg (juniorzy) 10 8 1 1 25 48 2 46 WygranaWygranaWygranaWygranaRemis
3 Stomil Olsztyn (juniorzy) 9 8 0 1 24 33 5 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
4 Warmia Olsztyn (juniorzy) 10 7 1 2 22 40 7 33 WygranaWygranaPorażkaWygranaRemis
5 Jeziorak Iława (juniorzy) 10 7 0 3 21 33 26 7 WygranaPorażkaWygranaPorażkaWygrana
6 Sokół Ostróda (juniorzy) 9 5 0 4 15 19 17 2 WygranaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
7 Huragan Morąg (juniorzy) 10 5 0 5 15 14 19 -5 PorażkaWygranaWygranaWygranaPorażka
8 Zatoka Braniewo (juniorzy) 10 4 1 5 13 16 13 3 WygranaWygranaPorażkaPorażkaWygrana
9 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy) 10 4 1 5 13 31 31 0 PorażkaPorażkaWygranaWygranaPorażka
10 Granica Kętrzyn (juniorzy) 9 3 0 6 9 21 34 -13 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
11 Mamry Giżycko (juniorzy) 10 3 0 7 9 20 32 -12 WygranaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
12 Błękitni Orneta (juniorzy) 10 2 0 8 6 10 41 -31 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
13 Rona 03 Ełk (juniorzy) 10 1 0 9 3 15 46 -31 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka
14 Unia Susz (juniorzy) 9 0 0 9 0 6 51 -45 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 21.10 05 news
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1