header b

Match Schedule: Jeziorak Iława (juniorzy) | 2016/2017 Liga wojewódzka juniorów (runda wiosenna)


MD Match Name Data Czas Home Team       Away Team Wynik  
1 Kolejka 14 26.03.2017 15:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Huragan Morąg (juniorzy)6 - 1 Won
2 Kolejka 15 02.04.2017 12:00 h Mamry Giżycko (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)0 - 2 Won
3 Kolejka 16 09.04.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Unia Susz (juniorzy)4 - 2 Won
4 Kolejka 17 18.04.2017 14:00 h Rona 03 Ełk (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 9 Won
5 Kolejka 18 22.04.2017 12:00 h Warmia Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)2 - 0 Lost
6 Kolejka 19 30.04.2017 18:30 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Sokół Ostróda (juniorzy)3 - 2 Won
7 Kolejka 20 07.05.2017 18:00 h Stomil Olsztyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)9 - 0 Lost
8 Kolejka 21 14.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Błękitni Orneta (juniorzy)3 - 1 Won
9 Kolejka 22 21.05.2017 15:00 h Olimpia Elbląg (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)4 - 0 Lost
10 Kolejka 23 28.05.2017 18:00 h Jeziorak Iława (juniorzy) - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (juniorzy)_ - _
11 Kolejka 24 04.06.2017 11:00 h Granica Kętrzyn (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
12 Kolejka 26 10.06.2017 14:00 h Zatoka Braniewo (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _
13 Kolejka 25 07.06.2017 17:00 h Motor Lubawa (juniorzy) - Jeziorak Iława (juniorzy)_ - _

Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017

walne zebranie sprawozdawcze 2017 Jeziorak Ilawa

Aktualna tabela

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 19 52
2 Osa Ząbrowo 19 37
3 Ossa Biskupiec Pomorski 19 35
4 Wel Lidzbark 19 35
5 Grunwald Gierzwałd 19 33
6 Zamek Kurzętnik 19 25
7 Lider Złotowo 19 25
8 LZS Mszanowo 19 19
9 Gmina Kozłowo 19 18
10 Orzeł Ulnowo 19 16
11 Iskra Narzym 19 15
12 GKS II Wikielec 19 11

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 20
So, 03. Cze. 2017 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
LZS Mszanowo
LZS Mszanowo
-:-

Terminarz Jezioraka

A klasa 2016/17 - runda wiosenna
12. 08.04, 16:00 (w) - Orzeł Ulnowo 4:2 (4:1)
13. 15.04, 16:00 (w) - Wel Lidzbark 3:1 (3:1)
14. 23.04, 15:00 (d) - Grunwald Gierzwałd 8:0 (4:0)
15. 29.04, 17:00 (w) - Lider Złotowo 1:0 (1:0)
16. 06.05, 17:00 (d) - Osa Ząbrowo 3:1 (1:1)
17. 13.05, 16:00 (w) - Zamek Kurzętnik 1:1 (1:0)
18. 20.05, 17:00 (d) - Iskra Narzym 6:0 (3:0)
19. 27.05, 16:00 (w) - Gmina Kozłowo 3:0 (1:0)
20. 03.06, 17:00 (d) - LZS Mszanowo
21. 10.06, 15:00 (w) - Ossa Biskupiec Pom.
22. 18.06, 14:00 (d) - GKS II Wikielec
 
Wojewódzki Puchar Polski 2016/17
 
1/8 finału
10.05, 17:00 (d) - Motor Lubawa (III liga) 3:1 (2:0)
 
1/4 finału
24.05, 17:00 (d) - MKS Korsze (IV) 2:1 (1:1)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1