header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 22 19 2 1 59 101 12 89 WonWonWonDrawWon
2 Osa Ząbrowo 22 13 5 4 44 43 18 25 DrawWonDrawWonWon
3 Wel Lidzbark 22 14 2 6 44 60 36 24 WonLostWonWonWon
4 Grunwald Gierzwałd 22 12 4 6 40 54 35 19 DrawLostWonDrawWon
5 Ossa Biskupiec Pomorski 22 12 3 7 39 65 46 19 WonWonWonDrawLost
6 Zamek Kurzętnik 22 8 4 10 28 45 51 -6 LostWonWonLostLost
7 Lider Złotowo 22 8 4 10 28 30 45 -15 WonLostLostLostWon
8 Orzeł Ulnowo 22 5 5 12 20 30 47 -17 LostLostDrawLostWon
9 Gmina Kozłowo 22 5 4 13 19 18 42 -24 LostLostLostDrawLost
10 LZS Mszanowo 22 4 7 11 19 20 64 -44 LostDrawLostLostLost
11 Iskra Narzym 22 4 6 12 18 27 58 -31 LostWonLostWonLost
12 GKS II Wikielec 22 4 2 16 14 32 71 -39 WonDrawLostWonLost

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 11 0 0 33 67 2 65 WonWonWonDrawWon
2 Grunwald Gierzwałd 11 9 1 1 28 38 12 26 DrawLostWonDrawWon
3 Wel Lidzbark 11 9 0 2 27 37 11 26 WonLostWonWonWon
4 Osa Ząbrowo 11 8 2 1 26 27 10 17 DrawWonDrawWonWon
5 Ossa Biskupiec Pomorski 11 7 2 2 23 40 20 20 WonWonWonDrawLost
6 Zamek Kurzętnik 11 5 3 3 18 29 20 9 LostWonWonLostLost
7 Lider Złotowo 11 5 3 3 18 18 16 2 WonLostLostLostWon
8 Orzeł Ulnowo 11 4 3 4 15 17 13 4 LostLostDrawLostWon
9 Gmina Kozłowo 11 4 3 4 15 10 10 0 LostLostLostDrawLost
10 Iskra Narzym 11 4 3 4 15 16 19 -3 LostWonLostWonLost
11 LZS Mszanowo 11 2 4 5 10 13 27 -14 LostDrawLostLostLost
12 GKS II Wikielec 11 3 0 8 9 20 33 -13 WonDrawLostWonLost

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 11 8 2 1 26 34 10 24 WonWonWonDrawWon
2 Osa Ząbrowo 11 5 3 3 18 16 8 8 DrawWonDrawWonWon
3 Wel Lidzbark 11 5 2 4 17 23 25 -2 WonLostWonWonWon
4 Ossa Biskupiec Pomorski 11 5 1 5 16 25 26 -1 WonWonWonDrawLost
5 Grunwald Gierzwałd 11 3 3 5 12 16 23 -7 DrawLostWonDrawWon
6 Zamek Kurzętnik 11 3 1 7 10 16 31 -15 LostWonWonLostLost
7 Lider Złotowo 11 3 1 7 10 12 29 -17 WonLostLostLostWon
8 LZS Mszanowo 11 2 3 6 9 7 37 -30 LostDrawLostLostLost
9 Orzeł Ulnowo 11 1 2 8 5 13 34 -21 LostLostDrawLostWon
10 GKS II Wikielec 11 1 2 8 5 12 38 -26 WonDrawLostWonLost
11 Gmina Kozłowo 11 1 1 9 4 8 32 -24 LostLostLostDrawLost
12 Iskra Narzym 11 0 3 8 3 11 39 -28 LostWonLostWonLost


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Jeziorak Iława 7 19
2 Olimpia Olsztynek 7 14
3 Płomień Turznica 7 13
4 Kaczkan Huragan II Morąg 7 12
5 Polonia Pasłęk 7 12
6 Delfin Rybno 7 12
7 Orzeł Janowiec Kościelny 7 10
8 Kormoran Zwierzewo 7 10
9 Dąb Kadyny 7 10
10 Ewingi Zalewo 7 8
11 Osa Ząbrowo 7 8
12 Czarni Rudzienice 7 8
13 Polonia Iłowo 7 7
14 GKS Stawiguda 7 7
15 Radomniak Radomno 7 6
16 Fortuna Gągławki 7 3

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 8
So, 23. września. 2017 16:30
Dąb Kadyny
Dąb Kadyny
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
7. Wojciech Figurski
6. Łukasz Suchocki
5. Radosław Galas
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty, Michał Foj, Jakub Słomski
ASYSTY:
5. Daniel Madej
2. Radosław Galas, Łukasz Święty, Łukasz Suchocki
1. Michał Foj, Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo 13
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1