header b

Match Schedule: Jeziorak Iława | 2016/2017 A klasa


MD Match Name Data Czas Home Team       Away Team Wynik  
1 Kolejka 1 20.08.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Orzeł Ulnowo5 - 0 Won
2 Kolejka 2 27.08.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Wel Lidzbark5 - 0 Won
3 Kolejka 3 04.09.2016 14:00 h Grunwald Gierzwałd - Jeziorak Iława2 - 1 Lost
4 Kolejka 4 10.09.2016 17:00 h Jeziorak Iława - Lider Złotowo8 - 0 Won
5 Kolejka 5 17.09.2016 16:30 h Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława0 - 5 Won
6 Kolejka 6 24.09.2016 16:00 h Jeziorak Iława - Zamek Kurzętnik3 - 1 Won
7 Kolejka 7 02.10.2016 14:00 h Iskra Narzym - Jeziorak Iława1 - 3 Won
8 Kolejka 8 09.10.2016 15:00 h Jeziorak Iława - Gmina Kozłowo5 - 0 Won
9 Kolejka 9 15.10.2016 15:30 h LZS Mszanowo - Jeziorak Iława0 - 5 Won
10 Kolejka 10 22.10.2016 15:00 h Jeziorak Iława - Ossa Biskupiec Pomorski6 - 0 Won
11 Kolejka 11 29.10.2016 17:00 h GKS II Wikielec - Jeziorak Iława0 - 5 Won
12 Kolejka 12 08.04.2017 16:00 h Orzeł Ulnowo - Jeziorak Iława2 - 4 Won
13 Kolejka 13 15.04.2017 16:00 h Wel Lidzbark - Jeziorak Iława1 - 3 Won
14 Kolejka 14 23.04.2017 15:00 h Jeziorak Iława - Grunwald Gierzwałd8 - 0 Won
15 Kolejka 15 29.04.2017 17:00 h Lider Złotowo - Jeziorak Iława0 - 1 Won
16 Kolejka 16 06.05.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo3 - 1 Won
17 Kolejka 17 13.05.2017 16:00 h Zamek Kurzętnik - Jeziorak Iława1 - 1 Draw
18 Kolejka 18 20.05.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Iskra Narzym6 - 0 Won
19 Kolejka 19 27.05.2017 16:00 h Gmina Kozłowo - Jeziorak Iława0 - 3 Won
20 Kolejka 20 03.06.2017 17:00 h Jeziorak Iława - LZS Mszanowo10 - 0 Won
21 Kolejka 21 10.06.2017 15:00 h Ossa Biskupiec Pomorski - Jeziorak Iława3 - 3 Draw
22 Kolejka 22 17.06.2017 17:00 h Jeziorak Iława - GKS II Wikielec8 - 0 Won

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Czarni Rudzienice 0 0
1 Delfin Rybno 0 0
1 Dąb Kadyny 0 0
1 Ewingi Zalewo 0 0
1 Fortuna Gągławki 0 0
1 GKS Stawiguda 0 0
1 Huragan II Morąg 0 0
1 Jeziorak Iława 0 0
1 Kormoran Zwierzewo 0 0
1 Olimpia Olsztynek 0 0
1 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0
1 Osa Ząbrowo 0 0
1 Polonia Iłowo 0 0
1 Polonia Pasłęk 0 0
1 Płomień Turznica 0 0
1 Radomniak Radomno 0 0

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 1
So, 12. Sie. 2017 17:00
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno
2. 16.08 (w) - GKS Stawiguda
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo
4. 26/27.08 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09/10.09 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 17:00 (d) - Huragan II Morąg
8. 23/24.09 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 15:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14/15.10 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28/29.10 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11/12.11 (w) - Delfin Rybno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08 - zwycięzca meczu Żak Jamielnik/Iskra Smykówko - Osa Ząbrowo
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

A klasa 2016/17
30. Daniel Madej
27. Wojciech Figurski
7. Krzysztof Kressin
6. Radosław Galas
5. Rafał Kuchnik, Łukasz Święty
4. Dominik Ćwikliński
3. Aleksander Krajewski, Grzegorz Kochalski
2. Remigiusz Parulis, Mateusz Liedtke
1. Tomasz Kaszlewicz, Jakub Słomski, Jarosław Rzeźnikiewicz, Jakub Olszewski, Tomasz Borkowy
+2. samobójcze
 
Wojewódzki Puchar Polski 2016/17
5. Daniel Madej
3. Wojciech Figurski
1. Rafał Kuchnik, Radosław Galas, Piotr Ciurkowski, Aleksander Krajewski, Grzegorz Ostanek, Krzysztof Kressin, Jarosław Rzeźnikiewicz, Mateusz Liedtke, Łukasz Święty

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1