header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/-
1 bez zmian (1) Dąb Kadyny 1 1 0 0 3 6 1 5
2 bez zmian (2) Jeziorak Iława 1 1 0 0 3 6 2 4
3 bez zmian (3) Huragan II Morąg 1 1 0 0 3 4 2 2
- bez zmian (3) Kormoran Zwierzewo 1 1 0 0 3 4 2 2
5 bez zmian (5) Fortuna Gągławki 1 1 0 0 3 3 1 2
6 bez zmian (6) Płomień Turznica 1 1 0 0 3 6 5 1
7 bez zmian (7) Olimpia Olsztynek 1 0 1 0 1 2 2 0
- bez zmian (7) Osa Ząbrowo 1 0 1 0 1 2 2 0
9 bez zmian (9) Czarni Rudzienice 1 0 1 0 1 1 1 0
- bez zmian (9) Delfin Rybno 1 0 1 0 1 1 1 0
11 bez zmian (11) Polonia Pasłęk 1 0 0 1 0 5 6 -1
12 bez zmian (12) Ewingi Zalewo 1 0 0 1 0 2 4 -2
- bez zmian (12) Polonia Iłowo 1 0 0 1 0 2 4 -2
14 bez zmian (14) Orzeł Janowiec Kościelny 1 0 0 1 0 1 3 -2
15 bez zmian (15) Radomniak Radomno 1 0 0 1 0 2 6 -4
16 bez zmian (16) GKS Stawiguda 1 0 0 1 0 1 6 -5



Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Dąb Kadyny 1 3
2 Jeziorak Iława 1 3
3 Huragan II Morąg 1 3
3 Kormoran Zwierzewo 1 3
5 Fortuna Gągławki 1 3
6 Płomień Turznica 1 3
7 Olimpia Olsztynek 1 1
7 Osa Ząbrowo 1 1
9 Czarni Rudzienice 1 1
9 Delfin Rybno 1 1
11 Polonia Pasłęk 1 0
12 Ewingi Zalewo 1 0
12 Polonia Iłowo 1 0
14 Orzeł Janowiec Kościelny 1 0
15 Radomniak Radomno 1 0
16 GKS Stawiguda 1 0

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 2
Śr, 16. sierpnia. 2017 17:00
GKS Stawiguda
GKS Stawiguda
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 16:30 (d) - Huragan II Morąg
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
2. Daniel Madej, Wojciech Figurski
1. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
 
ASYSTY:
1. Daniel Madej, Łukasz Święty, Radosław Galas
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
1. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Daniel Madej
 
ASYSTY:
1. Łukasz Święty, Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1