header b


Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 15 14 1 0 43 53 7 46 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 15 9 4 2 31 41 22 19 RemisWygranaWygranaPorażkaWygrana
3 Dąb Kadyny 15 9 1 5 28 42 29 13 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
4 Ewingi Zalewo 15 8 2 5 26 28 30 -2 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Delfin Rybno 15 7 4 4 25 63 23 40 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
6 Płomień Turznica 15 7 3 5 24 36 40 -4 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
7 Polonia Pasłęk 15 8 0 7 24 31 39 -8 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
8 Kaczkan Huragan II Morąg 15 7 1 7 22 34 28 6 WygranaPorażkaPorażkaRemisPorażka
9 Orzeł Janowiec Kościelny 15 6 3 6 21 32 34 -2 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
10 Kormoran Zwierzewo 15 6 2 7 20 30 38 -8 PorażkaWygranaPorażkaWygranaRemis
11 Osa Ząbrowo 15 5 2 8 17 22 41 -19 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
12 Radomniak Radomno 15 5 1 9 16 34 53 -19 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
13 Polonia Iłowo 15 4 4 7 16 31 32 -1 RemisRemisPorażkaWygranaPorażka
14 GKS Stawiguda 15 4 1 10 13 27 46 -19 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
15 Fortuna Gągławki 15 3 0 12 9 20 45 -25 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
16 Czarni Rudzienice 15 2 3 10 9 21 38 -17 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 8 8 0 0 24 33 5 28 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Delfin Rybno 7 6 0 1 18 49 12 37 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
3 Olimpia Olsztynek 6 5 1 0 16 19 7 12 RemisWygranaWygranaPorażkaWygrana
4 Kaczkan Huragan II Morąg 8 5 1 2 16 20 9 11 WygranaPorażkaPorażkaRemisPorażka
5 Polonia Pasłęk 7 5 0 2 15 13 9 4 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
6 Dąb Kadyny 8 5 0 3 15 25 14 11 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
7 Płomień Turznica 8 4 2 2 14 24 19 5 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
8 Polonia Iłowo 9 4 2 3 14 23 14 9 RemisRemisPorażkaWygranaPorażka
9 Ewingi Zalewo 7 4 1 2 13 16 10 6 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
10 Radomniak Radomno 7 4 0 3 12 19 17 2 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
11 Kormoran Zwierzewo 7 3 2 2 11 15 21 -6 PorażkaWygranaPorażkaWygranaRemis
12 GKS Stawiguda 7 3 0 4 9 14 14 0 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
13 Orzeł Janowiec Kościelny 8 2 3 3 9 20 16 4 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
14 Osa Ząbrowo 8 2 2 4 8 12 19 -7 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
15 Czarni Rudzienice 8 2 2 4 8 13 15 -2 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka
16 Fortuna Gągławki 7 1 0 6 3 9 20 -11 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana

Miejsce   Drużyna M Z R P Pkt Br+ Br- +/- Forma
1 Jeziorak Iława 7 6 1 0 19 20 2 18 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
2 Olimpia Olsztynek 9 4 3 2 15 22 15 7 RemisWygranaWygranaPorażkaWygrana
3 Dąb Kadyny 7 4 1 2 13 17 15 2 WygranaWygranaPorażkaWygranaWygrana
4 Ewingi Zalewo 8 4 1 3 13 12 20 -8 WygranaWygranaWygranaWygranaWygrana
5 Orzeł Janowiec Kościelny 7 4 0 3 12 12 18 -6 PorażkaPorażkaRemisWygranaWygrana
6 Płomień Turznica 7 3 1 3 10 12 21 -9 PorażkaWygranaWygranaPorażkaRemis
7 Kormoran Zwierzewo 8 3 0 5 9 15 17 -2 PorażkaWygranaPorażkaWygranaRemis
8 Polonia Pasłęk 8 3 0 5 9 18 30 -12 WygranaPorażkaWygranaPorażkaPorażka
9 Osa Ząbrowo 7 3 0 4 9 10 22 -12 PorażkaWygranaPorażkaPorażkaPorażka
10 Delfin Rybno 8 1 4 3 7 14 11 3 WygranaRemisWygranaPorażkaPorażka
11 Kaczkan Huragan II Morąg 7 2 0 5 6 14 19 -5 WygranaPorażkaPorażkaRemisPorażka
12 Fortuna Gągławki 8 2 0 6 6 11 25 -14 PorażkaPorażkaPorażkaWygranaWygrana
13 Radomniak Radomno 8 1 1 6 4 15 36 -21 WygranaPorażkaWygranaRemisPorażka
14 GKS Stawiguda 8 1 1 6 4 13 32 -19 PorażkaPorażkaPorażkaPorażkaWygrana
15 Polonia Iłowo 6 0 2 4 2 8 18 -10 RemisRemisPorażkaWygranaPorażka
16 Czarni Rudzienice 7 0 1 6 1 8 23 -15 PorażkaPorażkaRemisPorażkaPorażka


Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Najbliższy mecz ligowy

Datum So, 17. Mar. 2018 Beginn 00:00
Radomniak Radomno
Radomniak Radomno
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
w Iławie, Osa gospodarzem
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno 7:0 (0:0)
 
1/8 finału
13.09, 15:30 (d) - Rolimpex GKS Wikielec 0:4 (0:2)
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
15. Wojciech Figurski
9. Radosław Galas
8. Łukasz Suchocki, Daniel Madej
3. Łukasz Święty, Rafał Kuchnik
2. Michał Foj, Krzysztof Kressin
1. Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Dawid Kowalski
ASYSTY:
11. Daniel Madej
3. Radosław Galas
2. Łukasz Święty, Łukasz Suchocki, Remigiusz Parulis, Michał Foj
1. Tomasz Kaszlewicz, Wojciech Figurski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
3. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki
2. Daniel Madej
1. Łukasz Święty
+ Marcin Żarnoch (samobójcza, SKS Szczytno)
ASYSTY:
2. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Dawid Kowalski
1. Łukasz Święty, Remigiusz Parulis, Rafał Kuchnik

Redakcja - dołącz do nas!

Budujemy Redakcje JeziorakIlawaPl promo

Plan treningów Akademii

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Pamiątkowe Karty Jezioraka

pamiatkowe karty jezioraka promo sobocinski klimek www
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1