header b

Match Schedule: Jeziorak Iława | 2017/2018 Klasa okręgowa


MD Match Name Data Czas Home Team       Away Team Wynik  
1 Kolejka 1 12.08.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Radomniak Radomno6 - 2 Won
2 Kolejka 2 16.08.2017 17:00 h GKS Stawiguda - Jeziorak Iława_ - _
3 Kolejka 3 20.08.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Ewingi Zalewo_ - _
4 Kolejka 4 26.08.2017 17:00 h Kormoran Zwierzewo - Jeziorak Iława_ - _
5 Kolejka 5 03.09.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Płomień Turznica_ - _
6 Kolejka 6 09.09.2017 17:00 h Polonia Iłowo - Jeziorak Iława_ - _
7 Kolejka 7 16.09.2017 17:00 h Jeziorak Iława - Huragan II Morąg_ - _
8 Kolejka 8 23.09.2017 17:00 h Dąb Kadyny - Jeziorak Iława_ - _
9 Kolejka 9 30.09.2017 15:00 h Jeziorak Iława - Polonia Pasłęk_ - _
10 Kolejka 10 07.10.2017 16:00 h Jeziorak Iława - Czarni Rudzienice_ - _
11 Kolejka 11 14.10.2017 17:00 h Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława_ - _
12 Kolejka 12 21.10.2017 15:00 h Jeziorak Iława - Orzeł Janowiec Kościelny_ - _
13 Kolejka 13 28.10.2017 17:00 h Fortuna Gągławki - Jeziorak Iława_ - _
14 Kolejka 14 05.11.2017 13:00 h Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek_ - _
15 Kolejka 15 11.11.2017 17:00 h Delfin Rybno - Jeziorak Iława_ - _

Tabela - Klasa okręgowa 2017/18

Drużyna Mecze Punkty
1 Dąb Kadyny 1 3
2 Jeziorak Iława 1 3
3 Huragan II Morąg 1 3
3 Kormoran Zwierzewo 1 3
5 Fortuna Gągławki 1 3
6 Płomień Turznica 1 3
7 Olimpia Olsztynek 1 1
7 Osa Ząbrowo 1 1
9 Czarni Rudzienice 1 1
9 Delfin Rybno 1 1
11 Polonia Pasłęk 1 0
12 Ewingi Zalewo 1 0
12 Polonia Iłowo 1 0
14 Orzeł Janowiec Kościelny 1 0
15 Radomniak Radomno 1 0
16 GKS Stawiguda 1 0

Najbliższy mecz ligowy

Kolejka 2
Śr, 16. sierpnia. 2017 17:00
GKS Stawiguda
GKS Stawiguda
Jeziorak Iława
Jeziorak Iława
-:-

Terminarz Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo
7. 16.09, 16:30 (d) - Huragan II Morąg
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice
11. 14.10, 15:30 (w) - Osa Ząbrowo
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek
15. 11.11, 13:30 (w) - Delfin Rybno
16. 18.11, 13:00 (w) - Radomniak Radomno
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.
 
I runda
05.08, 17:00 (w) - Osa Ząbrowo 3:1 (0:0)
 
1/16 finału
30.08, 17:00 (d) - SKS Szczytno
 
(d) - dom, (w) - wyjazd

Strzelcy Jezioraka

Klasa okręgowa 2017/18
 
BRAMKI:
2. Daniel Madej, Wojciech Figurski
1. Łukasz Suchocki, Radosław Galas
 
ASYSTY:
1. Daniel Madej, Łukasz Święty, Radosław Galas
 
Wojewódzki Puchar Polski 2017/18
 
BRAMKI:
1. Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki, Daniel Madej
 
ASYSTY:
1. Łukasz Święty, Wojciech Figurski, Łukasz Suchocki

Plan treningów Akademii

akademia terminy treningow

Wspierają nas

Miasto IławaIławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji
Przekaż 1% podatku na Jeziorak!
Rodzina Jezioraka - dołącz do nas!
JeziorakTV

Sponsorzy - dołącz do nas!

    Auto Doktor, Susz ul. Sienkiewicza 1