header b

JeziorakTV

Figurski: Drużyna nie zapadnie w zimowy sen

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z trenerem Jezioraka Wojciechem Figurskim po ostatnim w tym roku meczu ligowym z Delfinem w Rybnie. Szkoleniowiec nie tylko ocenia występ drużyny, ale także mówi o najbliższych planach. (JeziorakTV)

Galas: Celem jest awans i do tego dążymy

Jak mecz z Delfinem Rybno ocenia pomocnik Jezioraka Radosława Galas, który w tym spotkaniu zdobył dwie bramki? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przez JeziorakTV.

JeziorakTV: Bramki z meczu Delfin Rybno - Jeziorak Iława 0:3 (0:2)

W 11. minucie wynik spotkania otwiera Radosław Galas, po prostopadłym podaniu od Remigiusza Parulisa. Na 2:0 podwyższa Wojciech Figurski, wykorzystując podanie Łukasza Suchockiego. Wreszcie bramkarz Kamil Jędrzejewski dalekim wykopem wznawia grę, Figurski przedłuża podanie głową, a Galas ustala wynik spotkania na 3:0. Zobacz bramki z meczu Delfin Rybno - Jeziorak Iława 0:3. (JeziorakTV)

JeziorakTV: Ofiarna interwencja Jędrzejewskiego w meczu z Olimpią Olsztynek

W pierwszej połowie meczu Jezioraka z Olimpią Olsztynek, kiedy na tablicy wyników widniało 0:0, bramkarz Kamil Jędrzejewski ofiarną interwencją uratował swój zespół przed utratą gola. Podczas obrony nasz zawodnik uderzył głową w słupek i przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy. Szczęśliwie nic poważnego mu się nie stało. To zdarzenie zarejestrowała kamera JeziorakTV. Zobacz!

JeziorakTV: Wywiady po meczu Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek

Jak mecz na szczycie "okręgówki" Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek (3:1) ocenili trenerzy obu drużyn Zbigniew Kieżun (Olimpia) i Wojciech Figurski (Jeziorak) oraz zawodnik Daniel Madej? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów zrealizowanych przez JeziorakTV.

JeziorakTV: Bramki z meczu Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)

Daniel Madej najpierw pewnie egzekwuje rzut karny podyktowany po faulu na Łukaszu Suchockim, a następnie silnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa na 2:0 (asysta Michała Foja). Goście odpowiadają trafieniem znanego w Iławie Bartosza Dobrońskiego, który wykorzystuje rzut karny. Wynik na 3:1 ustala Wojciech Figurski, a asystuje mu Radosław Galas. Zobacz wszystkie bramki z meczu z Olimpią Olsztynek. (JeziorakTV)

JeziorakTV: Nieuznany gol Łukasza Suchockiego w Gągławkach

W Gągławkach bramkarz tamtejszej Fortuny cztery razy wyciągał piłkę z własnej bramki, ale sędzia Robert Stańczak uznał tylko trzy gole dla Jezioraka. Arbiter zdecydował, że tuż przed przerwą Łukasz Suchocki trafił do siatki niezgodnie z przepisami. Piłka miała odbić się od jego ręki, ale zawodnik utrzymuje, że trafiła w jego brzuch. Jak było naprawdę? Oceń na nagraniu JeziorakTV.

Madej: Jeśli mam okazję, strzelam

Dwie bramki na inaugurację sezonu, a później dwa miesiące przerwy w strzelaniu. Teraz dwa mecze i cztery zdobyte gole. Czy to oznacza, że Daniel Madej znów jest postrachem bramkarzy i obrońców w lidze? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z pomocnikiem Jezioraka po zwycięskim meczu z Fortuną w Gągławkach. (JeziorakTV)

JeziorakTV: Bramki z meczu Fortuna Gągławki - Jeziorak Iława 1:3 (0:1)

Daniel Madej dobija po strzale Łukasza Suchockiego i jest 1:0. Potem dostaje piłkę w środku boiska, obraca się i uderza z dystansu w kierunku bramki przeciwnika. Jest 2:0. Następnie gospodarze zdobywają kontaktowego gola po samobójczym trafieniu Tomasza Kaszlewicza. Wynik ustala jednak Wojciech Figurski, który przecina strzał Michała Foja i podwyższa na 3:1.

Figurski: Niech to będzie dla młodzieży drogowskazem

Jakie podejście do trenowania muszą mieć młodzi zawodnicy, by przebić się do pierwszego zespołu? A jakie zadania na boisku mają doświadczeni gracze, jak Dawid Kowalski czy Daniel Madej? Między innymi o tym mówił trener Wojciech Figurski w wywiadzie dla JeziorakTV po meczu z Orłem Janowiec Kościelny (8:0).

Wiceprezes Jezioraka pokazał piłkarskie umiejętności [FILM]

Na ostatnim treningu pierwszego zespołu Jezioraka obecny był wiceprezes klubu Zbigniew Szczypiński. W pewnym momencie podszedł do piłki i... pokazał swoje umiejętności. Zobacz, co potrafi były sędzia piłkarski i zawodnik Pomowca Iława, który także zaliczył mecz w rezerwach Jezioraka. (JeziorakTV)

Kapitan Jezioraka: Wynik mówi sam za siebie

Po zwycięskim meczu z Osą w Ząbrowie 5:0 (2:0) przeprowadziliśmy krótką rozmowę z kapitanem drużyny Jezioraka. Zobacz i posłuchaj, jak to widowisko ocenił Krzysztof Kressin. (JeziorakTV)

JeziorakTV: Bramki z meczu Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława 0:5 (0:2)

W pierwszej połowie Krzysztof Kressin i Wojciech Figurski strzelili głową, a dośrodkowywał im Daniel Madej. Na 3:0 podwyższył Aleksander Krajewski po podaniu Radosława Galasa. Dwa ostatnie gole strzelił Rafał Kuchnik, któremu najpierw asystował Madej, a następni Kressin podając wysoką piłkę przez całe boisko. Zobacz bramki z meczu Osa Ząbrowo - Jeziorak Iława 0:5 (0:2). (JeziorakTV)

JeziorakTV: Bramki z meczu Jeziorak Iława - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)

Z lewej strony Michał Foj zagrywa długą, prostopadłą piłkę w pole karne, idealnie pod nogi Radosława Galasa, który najpierw przyjmuje futbolówkę, a chwilę później ze spokojem umieszcza ją w siatce rywali. Następnie z prawej strony Dawid Kowalski oddaję piłkę Danielowi Madejowi, a ten robi zwód i dośrodkowuje na głowę Łukasza Świętego, który ustala wynik 2:0. Obejrzy bramki z meczu Jeziorak Iława - Czarni Rudzienice. (JeziorakTV)

Klasa okręgowa 2017/18 - runda jesienna
1. 12.08, 17:00 (d) - Radomniak Radomno 6:2 (3:1)
2. 16.08, 17:00 (w) - GKS Stawiguda 3:0 (0:0)
3. 20.08, 16:00 (d) - Ewingi Zalewo 5:0 (0:0)
4. 26.08, 17:00 (w) - Kormoran Zwierzewo 0:0
5. 03.09, 16:00 (d) - Płomień Turznica 4:0 (1:0)
6. 09.09, 16:00 (w) - Polonia Iłowo 1:0 (0:0)
7. 16.09, 16:30 (d) - Kaczkan Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
8. 23.09, 16:30 (w) - Dąb Kadyny 5:1 (2:0)
9. 30.09, 16:00 (d) - Polonia Pasłęk 1:0 (0:0)
10. 07.10, 16:00 (d) - Czarni Rudzienice 2:0 (0:0)
11. 14.10, 13:00 (w) - Osa Ząbrowo 5:0 (2:0)
12. 21.10, 15:00 (d) - Orzeł Janowiec Kościelny 8:0 (1:0)
13. 28.10, 15:00 (w) - Fortuna Gągławki 3:1 (1:0)
14. 05.11, 13:00 (d) - Olimpia Olsztynek 3:1 (0:0)
15. 12.11, 13:00 (w) - Delfin Rybno 3:0 (2:0)

Wojewódzki Puchar Polski 2017/18

runda wstępna
Mecz z rezerwami Sokoła Ostróda został odwołany z powodu wycofania się rywali z rozgrywek pucharowych.