Po zwycięstwo z beniaminkiem

W sobotę 7 września o godzinie 14:00 w Barczewie piłkarze Jezioraka rozegrają szóstą kolejkę forBET IV ligi. Naszym przeciwnikiem będzie Pisa Primavera Barczewo – tegoroczny beniaminek rozgrywek.

Pisa według przedsezonowych prognoz jest stabilnym zespołem, który powinien utrzymywać się w połowie stawki. Ich bilans w poprzednich pięciu kolejkach prezentuje się następująco:

2 wygrane(MKS Korsze, Tęcza Biskupiec), 1 remis(Olimpia II Elbląg) oraz dwie porażki(Mamry Giżycko, Zatoka Braniewo).

Po tych spotkaniach zespół prowadzony przez Pawła Radziwona zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Warto wspomnieć, że Pisa to jeden z niewielu zespołów w IV-lidze, który w swoich szeregach ma piłkarza z zagranicznymi korzeniami. Tym właśnie jest Hiroaki Shimakura. Urodził się w Japonii, a dwa sezony temu był testowany również w Concordii Elbląg.

W tym miejscu należy też wspomnieć Pawła Kapustę. 19-letni napastnik przeniósł się do Pisy dwa sezonu temu z NAKI Olsztyn i w klasie okręgowej zdobył aż 25 bramek. Niestety w bieżącym sezonie w rozgrywkach ligowych jeszcze nie trafił do siatki rywali. Miejmy nadzieję że w meczu z Jeziorakiem nie nastąpi przełamanie młodego napastnika gospodarzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz pomiędzy Pisą Barczewo a Jeziorakiem Iława. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Barczewie.

Spotkanie poprowadzą: Marek Kamiński, Michał Makarski oraz Arkadiusz Szymanowski.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji