3, 2, 1… START!

Można powiedzieć – nareszcie! Po ponad czteromiesięcznej przerwie forBET IV Liga wraca do gry. Pierwsza kolejka po przerwie zimowej już w sobotę 30 marca. Zespół Jezioraka wybiera się do Mrągowa by zmierzyć się z tamtejszą Mrągowią. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Mrongowiusza 1 w Mrągowie o godzinie 16:00.

Rundę wiosenną rozpoczniemy z bardzo silnym rywalem. Mrągowia traci do Jezioraka tylko jeden punkt i zajmuje 6 miejsce. Już po pierwszej kolejce nowej rundy mogą powstać roszady w tabeli ligowej.

Zespół Jezioraka przygotowywał się do rundy rewanżowej rozgrywając 9 sparingów. 6 spotkań zakończyliśmy zwycięstwem, zdarzyły się również dwie porażki oraz jeden remis. Sytuacja kadrowa klubu jest na dobrym poziomie. Poza kontuzją Dawida Kowalskiego, której nabawił się jeszcze przed sezonem cała reszta jest w 100% zdrowa.

Z drużyny trenera Figurskiego w przerwie zimowej odeszło trzech zawodników:
Jakub Słomski (GKS Wikielec)
Jakub Gula (Unia Susz)
Wiktor Zakrzewski (Znicz Pruszków)

Pozyskaliśmy natomiast w ich miejsce Wiktora Bojarowskiego i Pawła Kolcza oraz uzupełniliśmy skład juniorami.

Bilans ostatnich meczów(od sezonu 06/07) Jeziorak Iława – Mrągowia Mrągowo w lidze: