7 sponsorów na nowych koszulkach Jezioraka

Od rundy wiosennej aktualnego sezonu do czerwca 2018 roku piłkarze Jezioraka występować będą w nowych strojach meczowych. Powierzchnie reklamowe na koszulkach wykupiło siedmiu sponsorów. Nie zabrakło też miejsca na herby Jezioraka i miasta Iława.
 
Główną powierzchnię na przedzie koszulek zarezerwowała dla siebie firma Amex-Bączek – producent okien i drzwi z Falknowa. Z kolei na plecach promować się będą iławska hurtownia stali Konstal oraz jedna z największych w Polsce firm nasiennych Rolimpex. Logo pierwszego ze sponsorów znajdować się będzie nad numerem zawodnika, z kolei drugiego pod numerem.
 
Kolejni dwaj sponsorzy wykupili powierzchnie reklamowe na ramionach. Z jednej strony będzie to firma ABS specjalizująca się w kasacji pojazdów, sprzedaży nowych i używanych części samochodowych oraz prowadząca warsztat samochodowy – posiada swoje oddziały w Iławie i Ostródzie. Z kolei na drugim ramieniu reklamować się będzie Zawbud z Nowej Wsi k./Iławy – wykonawca obiektów drobiarskich, handlowych i przemysłowo-magazynowych.
 
Dwaj sponsorzy promowani będą także na rękawach koszulek. Z jednej strony będzie to firma Auto Części Woźnicki – hurtownia części samochodowych w Iławie, posiadająca warsztat samochodowy oraz filie sklepów w Kisielicach, Suszu, Biskupcu, Zalewie i Lubawie. Z drugiej zaś strony będzie to firma Kompanio – producent drzewny ze Smolnik.
 
Zamówione zostały dwa komplety strojów meczowych – białe i niebieskie.
 
projekt koszulek 2
 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji