“75 lat Jezioraka” – Jubileusz na Stadionie Miejskim w Iławie

Projekt, który złożyliśmy do Iławskiego Budżetu Obywatelskiego przeszedł pomyślnie weryfikację formalną oraz merytoryczną. Głosować na niego będziecie mogli już od 19 grudnia!

Dziś jest święto Jezioraka, tym bardziej miło jest nam poinformować, że złożony do Iławskiego Budżetu Obywatelskiego projekt pt. „75 lat Jezioraka Iława” – jubileusz na Stadionie Miejskim w Iławie, został zweryfikowany pozytywnie i zakwalifikował się do etapu głosowania.

Nasz projekt zakłada organizację meczu piłkarskiego z Ekstraklasowym, bądź 1-ligowym rywalem na Stadionie Miejskim w Iławie oraz szereg imprez towarzyszących dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Kibice Jezioraka niejednokrotnie pokazywali swoje przywiązanie do barw i mobilizację w swoich szeregach. Tym razem walczymy o konkretne pieniądze na organizację jubileuszu 75-lecia Jezioraka Iława, więc liczymy, że każdy Jeziorowiec poświęci swój czas, aby zagłosować na nasz projekt i namówi do tego samego wszystkich swoich znajomych, rodzinę, sąsiadów czy uczniów szkoły do której chodzi.

Od czwartku (19 grudnia) do piątku (20 grudnia) każdy Iławianin może zagłosować osobiście lub przez internet na zgłoszone inicjatywy. Te z nich, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną wsparte z środków Iławskiego Budżetu Obywatelskiego.

PROJEKT NR 22

Dofinansowanie jubileuszowego projektu zależy więc wyłącznie od naszego zaangażowania i pomysłowości. O szczegółach projektu poinformujemy wkrótce.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji