Akademia IKS Jeziorak Iława: Dzieci i młodzież powróciły do trenowania

Po dłuższej przerwie świąteczno-noworocznej nasza akademia wznowiła treningi oraz turnieje. Wszystkie drużyny zaczęły już ciężko trenować i przygotowywać się do sparingów, ligi oraz turniejów.

Żak starszy 2013 r. turniej zorganizowany przez WMZPN – Lubawa niedziela, 9 stycznia.


W tym turnieju zmierzyliśmy się z drużyną Constractu Lubawa. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom i trenerzy byli zadowoleni ze swoich podopiecznych. W tych rozgrywkach nie jest prowadzona klasyfikacji miejsc oraz zdobytych bramek.

Młodzi zawodnicy Jezioraka z młodymi „Konstruktorami”.


Jeziorak: Błaszczyk, Cieśliński, Draszewski, Gabriel, Gremblewski, Jankowski, Klofik, Nastaj, Obara, Pełka, Sobiech, Ćwiklak, Szeszel, Jurewicz, Wróblewski.

W tym tygodniu odbyły się również pierwsze w bieżącym roku zajęcia przygotowania motorycznego oraz trening bramkarski.


We wtorek 11 stycznia trener Michał Kamiński przeprowadził pierwsze zajęcia motoryczne w tym roku. Treningi przygotowania motorycznego będą się odbywały regularnie co dwa tygodnie i mają one na celu rozwój przygotowania motorycznego zawodników. Jesteśmy pewni, że te treningi pod okiem profesjonalisty przyniosą oczekiwane efekty.

Zdjęcia z treningu motorycznego są dostępne TUTAJ!

Natomiast w środę odbyły się pierwsze zajęcia bramkarskie z uznanym w okolicy trenerem bramkarskim Kamilem Jędrzejewskim, który prowadzi również treningi indywidualne ProKeeper. Dla grup młodszych od żak F1. do młodzika D2. treningi te będą się odbywały co dwa tygodnie, natomiast dla grup starszych, czyli trampkarza oraz juniora treningi bramkarskie są co tydzień. Dzięki dodatkowym zajęciom pod okiem specjalisty nasi zawodnicy będą zwiększać swoje umiejętności bramkarskie.

Zdjęcia i film z treningu bramkarskiego można obejrzeć TUTAJ!

Autorzy: Jakub Szczepański, Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji