Akademia IKS Jeziorak Iława: Wygrana w meczu ekstraklasy młodzików. Poncio 2010 Lidzbark Welski – Jeziorak Iława 1:2 (1:2)

Młodzicy Akademii IKS Jeziorak Iława pokonali w Lidzbarku Welskim szkółkę piłkarską Poncio. Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem tego spotkania. Młodzi iławianie zajmują trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy.

Podopieczni trenera Daniela Madeja i Michała Sławińskiego po dobrym meczu pokonali drużynę z Lidzbarka Welskiego. Wynik otworzył w 3. minucie Maksymilian Piotrowski, wykorzystując akcję całego zespołu. Cztery minuty po tym trafieniu, piłka kolejny raz znalazła się w bramce miejscowych, a piłkę do niej skierował Aleksander Panek.

Jeszcze pierwszej połowie podopieczni lidzbarskiej szkółki zdobyli za sprawą Bartosza Janowskiego kontaktowego gola. Mimo wielu prób z jednej i drugiej strony wynik nie uległ zmianie. Po tym zwycięstwie młodzi iławianie znajdują się na trzecim miejscu w tabeli. W sobotę nasze pociechy zagrają w Ostródzie z Sokołem.

Poncio 2010 Lidzbar Welski – Jeziorak Iława 1:2 (1:2)

Bartosz Janowski 17′ – Maksymilian Piotrowski 3′, Aleksander Panek 7′.

Poncio: Makrucki, Szostkowski, Ziółkowski, Wiśniewski, Uciński, Jędraszek, Janowski, Brzozka, Karkocha. Szymański, Cichocki, Gutowski, Cybulski, Ruczyński.

Jeziorak: Sławiński, Szeszel, Suwiński, Panek, Kozłowski, Piotrowski, Janik, Grzegorczyk, Goździewski. Pełka, Kosiński, Szczypski, Moszczyński, Kaczyński, Chrząszcz.

Sędziował: Paweł Wółkowski (Działdowo)

Autor: Karol Synowiec

Foto: Michał Sławiński

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji