Akademia IKS Jeziorak Iława: Zawodnicy Akademii z sukcesami podczas Turnieju Legii Soccer Schools [zdjęcia]

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Jakub Kozłowski wygrał Turniej Umiejętności Indywidualnych, który został zorganizowany przez warszawską Legię. Nie był to jednak jedyny sukces, gdyż wśród bramkarskich talentów świetnie zaprezentował się Mateusz Sławinski. Zapraszamy do przeczytania podsumowania, a także obejrzenia zdjęć z tego turnieju, w którym udział wzięło pięcioro zawodników Akademii IKS Jeziorak Iława.

W ubiegły czwartek, na obiektach warszawskiej Legii, które znajdują się przy ulicy Łazienkowskiej stołecznego miasta, odbyły się turnieje zorganizowane przez Legia Soccer Schools. Popularni „Wojskowi”  zorganizowali Turniej Talentów Bramkarskich i Turniej Umiejętności Indywidualnych–Piłkarze.

W warszawskim turnieju udział wzięło kilkoro zawodników z Akademii IKS Jeziorak Iława. Swoje umiejętności zaprezentował bramkarz-Mateusz Sławiński, będący podopiecznym trenera Daniela Madeja, Michała Sławińskiego, a także Kamila Jędrzejewskiego, z którym Mateusz podnosi umiejętności bramkarskie. Udział wzięli również Jakub Kozłowski, Maciej Szeszel i Aleksander Panek–wszyscy będący wychowankami trenerów Madeja i Sławińskiego.

Akademię reprezentował również urodzony w 2014 roku, podopieczny trenera Tomasza DemczakaMaksymilian Szeszel.

Młodzi iławianie zakończyli rozgrywki z sukcesami. W kategorii wiekowej chłopców urodzonych w 2009 i 2010 roku, bezkonkurencyjny okazał się Jakub Kozłowski, a w zawodach bramkarskich Mateusz Sławiński uplasował się na trzecim stopniu podium.

Autor: Karol Synowiec

Foto: Michał Sławiński

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji