Akademia IKS Jeziorak: Młodzicy wzięli udział w turnieju, który był rozgrywany w Mrągowie

Młodzicy z Akademii IKS Jeziorak Iława wzięli udział w turnieju-Mazury Cup, który odbywał się w Mrągowie. Drużyna Daniela Madeja i Michała Sławińskiego rywalizowała z zespołami z całej Polski.

Drużyna młodzików z Akademii IKS Jeziorak Iława, w piątek, sobotę i niedzielę, brała udział w ogólnopolskim turnieju-Mazury Cup, który był rozgrywany w Mrągowie. Młodzi Iławianie dotarli do ćwierćfinału, a ostatecznie zajęli siódme miejsce.

Zawodnicy trenowani przez Daniela Madeja i Michała Sławińskiego rywalizowali w grupie “b”, ich rywalami byli młodzi futbolowi uczniowie z Center MD Goleniów, AP Kowale, GAP Bruskowo Wielkie, Pogoni Łapy, AP Żyrardowianki II i Sokoła Duszniki. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy trzecie miejsce, z jedenastoma punktami awansowaliśmy do ćwierćfinału.

W pierwszym meczu zremisowaliśmy z GAP Bruskowo Wielkie 0:0, a w kolejnych dwóch spotkaniach pokonaliśmy 5:0 AP Żyrardowiankę i 2:0 Pogoń Łapy! W rewanżowym spotkaniu z Żyrardowianką również wygraliśmy, tym razem 1:0, a w kolejnym pojedynku przegraliśmy 1:2 z Center MD Goleniów. W ostatnim meczu grupowym padł bezbramkowy remis z AP Kowale.

Młodzi zawodnicy z Akademii IKS Jeziorak awansowali do ćwierćfinału. W arcyciekawym meczu z Juventą Starachowice padł remis 1:1, a półfinalistę musiały wyłonić rzuty karne, te lepiej wykonywali starachowiczanie, pokonując nas 2:1. W meczu drużyn, które odpadły w ćwierćfinale, mierzyliśmy się z AP Żyrardowianką III, niestety przegrywając 0:3.

Ekipa trenerów Daniela Madeja i Michała Sławińskiego zajęła siódme miejsce, pokonując 1:0 z AP Kowale. Turniej wygrała drużyna z Żyrardowa. AP Żyrardowianka II pokonała Juventa Starachowice, wygrywając 2:0.

Trenerzy dziękują rodzicom zawodników, którzy przyczynili się do wyjazdu na turniej. Podziękowania kierują również w stronę firm-Budownictwo Ciechacki (Piotra Ciechackiego), Serwis gzowy Darex (Driusza Trautnera) i PHP Wiesław Więcek-które wsparły finansowo wyjazd na zawody.

Jeziorak: Mateusz Sławiński, Franciszek Suwiński, Jakub Kozłowski, Aleksander Panek, Kacper Janik, Bartek Grzegorczyk, Maciej Szeszel, Maksymilian Piotrowski, Wiktor Szczypski, Michał Kaczyński, Oskar Moszczyński, Piotr Chrząszcz, Mateusz Pikuliński, Kacper Kosiński, Aleksander Bieńkowski, Jakub Pełka

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji