Akademia IKS Jeziorak: Nowa trenerka rocznika 2011

Akademia Piłkarska IKS Jeziorak Iława informuje, iż opiekę nad zespołem z rocznika 2011 przejmie Sandra Cyglicka, była zawodniczka żeńskiej drużyny Jezioraka.

Trenerka Sandra Cyglicka pochodzi z Iławy. Posiada licencję trenerską UEFA Grassroots C. Podczas swojej przygody z piłką nożną związana była między innymi z klubami ITR Jeziorak Iława, GKS Wikielec i AP Lotos Gdańsk. Na swoim koncie ma również występy w Kadrze WMZPN.

Nowa trener samodzielną pracę z rocznikiem 2011 Akademii IKS Jeziorak rozpoczyna 01 września br. Zastąpi na tym stanowisku Mateusza Rykaczewskiego. Trenerka już rozpoczęła działania. Pierwszym krokiem jest przygotowanie piłkarzy młodzika do nowego sezonu, którzy już w piątek tj. 26 sierpnia rozpoczną rozgrywki meczem z Sokołem Ostróda w pierwszej lidze wojewódzkiej.

Jednocześnie informujemy, że Akademia prowadzi obecnie nabór do wszystkich grup wiekowych. W szczególności zachęcamy chłopców z rocznika 2016 oraz młodszych do wstąpienia w szeregi największej Akademii Piłkarskiej w regionie. Zapewniamy profesjonalne podejście, dysponujemy bogatym zapleczem technicznym oraz wyszkoloną kadrą trenerów. Wszystkie grupy zgłoszone są do WMZPN biorą czynny udział w rozgrywkach ligowych.

Kontakt z koordynatorem Akademii:
Bartłomiej Boros tel. 663 546 125

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji