Akademia IKS Jeziorak: Podsumowanie pracy Akademii i spotkanie z burmistrzem

Wczoraj w restauracji Leśna odbyło się bardzo ważne spotkanie. Podsumowano dotychczasową pracę Akademii, przedstawiono plany na kolejne miesiące. W wydarzeniu tym uczestniczył Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski i dyrektor ICSTiR Wojciech Żmudziński. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym w telegraficznym skrócie opisaliśmy plany Akademii IKS, a także zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

W sobotni wieczór zarząd Iławskiego Klubu Sportowego trener koordynator Bartłomiej Boros, a także trenerzy Akademii IKS Jeziorak, spotkali się, by posumować ubiegły, bardzo intensywny rok.

W spotkaniu wziął udział Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, a także dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Wojciech Żmudziński. Burmistrz Iławy zabrał głos podczas spotkania, zapewniając daleko idącą współpracę, mającą na celu rozwój Akademii, zawodników i całego klubu.

W imieniu Akademii głos zabrał kierujący Akademią Bartłomiej Boros, a po nim prezes Jezioraka Tomasz Rdziwilski. Podsumowali oni ubiegły rok, a także przedstawili plany na następne miesiące i lata.

Celem Akademii jest ponowne uzyskanie certyfikacji. Chcemy ubiegać się najpierw o brązową certyfikację, później o srebrną, a na końcu o złotą. Uzyskanie certyfikacji wiąże się z dofinansowaniem z Polskiego Związku Piłki Nożnej, ma to na celu rozwój Akademii, trenerów i wszystkich zawodników. Naszym pragnieniem jest, by Akademia IKS Jeziorak Iława była jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji