Akademia IKS Jeziorak: Spotkanie Wigilijne [ZDJĘCIA]

Wczoraj w restauracji Leśna odbyło się spotkanie Wigilijne, w którym udział wzięli przedstawiciele Klubu oraz zaproszeni goście. Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze, było także okazją do podsumowania pracy Akademii IKS Jeziorak w mijającym roku oraz podziękowania władzom miasta za wsparcie.

Działacze i sztab szkoleniowy wspierający funkcjonowanie Akademii Piłkarskiej IKS Jeziorak Iława spotkali się w Restauracji Leśna, aby podsumować dotychczasową działalność. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Iława oraz udostępnieniu infrastruktury przez Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Akademia Piłkarska w Iławie może stabilnie funkcjonować oraz stale się rozwijać. W skład Akademii wchodzi obecnie 12 grup gdzie trenuje, aż 250 dzieci szkolonych przez 12 trenerów.

Akademia Piłkarska IKS Jeziorak Iława jest certyfikowana brązową gwiazdką PZPN i jako jedyna w okolicy, posiada dedykowanego trenera bramkarzy oraz trenera od przygotowania motorycznego.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym adeptom oraz ich najwierniejszym kibicom, ich rodzicom. Wasze nieustające zaangażowanie mobilizuje nas do dalszej pracy.

Szczególne podziękowania składamy również dla Pana Burmistrza Dawida Kopaczewskiego, bez którego wsparcia dalszy rozwój Akademii i piłki nożnej w mieście nie byłyby możliwe.

Akademia IKS Jeziorak Iława jest jedyną Akademią piłkarską należącą do IV-ligowego Jeziorak Iława w mieście Iława.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji