Arkadiusz Kuciński zawodnikiem Jezioraka Iława

Sześć i pół roku temu odchodził z Jezioraka do II-ligowej Miedzi Legnica. Do dziś grał na poziomie wyłącznie I, II i III ligi, a ostatnio w Sokole Ostróda. Wreszcie zdecydował się wrócić na “stare śmieci” i pomóc w odbudowie wielkiego klubu. Arkadiusz Kuciński – witamy na pokładzie!
 
W czwartkowy wieczór (21 czerwca) Arkadiusz Kuciński porozumiał się z zarządem Jezioraka, podpisał deklarację gry na sezon 2018/19 IV ligi i uścisnął dłoń prezesa Andrzeja Sobiecha. W ten sposób Jeziorak rozpoczął przygotowania do kolejnych rozgrywek. Jednocześnie sekcja piłki nożnej przyjęła plan działania na najbliższe tygodnie.
 
Kuciński urodził się 28 marca 1993 roku i jest wychowankiem Jezioraka Iława grającym na pozycji bocznego pomocnika. Z drużyny juniorów przedarł się do pierwszego zespołu zimą 2010 roku, kiedy ten grał w II lidze. Trenerem był wtedy Wojciech Tarnowski.
 
Kuciński potrzebował pół roku, by przekonać do siebie szkoleniowca. Kolejny sezon w II lidze rozpoczął już jako podstawowy zawodnik Jezioraka. Rozegrał 1732 minuty w 30 z 34 meczów.
 
W Iławie spędził jeszcze pół kolejnego sezonu. Zimą 2012 roku przeszedł do II-ligowej Miedzi Legnica, która na koniec sezonu awansowała do I ligi. W Legnicy spędził cały kolejny sezon, a następny – w II-ligowej Calisii Kalisz.
 
Następnych trzy i pół sezonu był podstawowym zawodnikiem III-ligowego Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Stamtąd trafił wreszcie do Sokoła Ostróda.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji