Budownictwo Kraweć nowym sponsorem Jezioraka Iława!

Jeziorak Iława i Budownictwo Kraweć podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy!

– Cieszę się, że mogę dołączyć do grona sponsorów Jezioraka Iława. Zdecydowałem się na współpracę, gdyż chciałbym mieć swój udział w rozwoju lokalnego sportu, a także aby w przyszłości moi „potomkowie” mogli się czynnie uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez klub. Dodatkowo liczę na to, że dołączając do społeczności Jezioraka poznam wielu wspaniałych ludzi i będę mógł razem z nimi budować iławską piłkę nożną.

– Moja firma zajmuje się szeroko pojętym budownictwem. Budujemy dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Zajmujemy się budową pod klucz jak i na indywidualne zlecenia. Nasza specjalnością są roboty murarskie, konstrukcje żelbetowe, konstrukcje drewniane i poszycia dachów. Dodatkowo często występujemy jako „generalny wykonawca”. Nasza cała ekipa liczy łącznie 25 osób. Dwie osoby zajmują się kosztorysowaniem i zamówieniami materiałów. Ja oraz Piotr Leszek (moja prawa ręka) zajmujemy się poszukiwaniem zleceń, kontaktem z klientem, rozliczaniem inwestycji i koordynacją wszystkich zadań.
W tym momencie mamy pięć brygad budowlanych i staramy się cały czas zwiększać liczbę osób zatrudnionych. Ja dodatkowo jestem fanem motor-sportu. Moim głównym zainteresowaniem w tym kierunku jest hard enduro. Jestem również czynnym riderem na poziomie amatorskim
– mówi Bartłomiej Kraweć właściciel firmy.

– Miło nam powitać firmę Budownictwo Kraweć w gronie sponsorów Jezioraka Iława. Cieszymy się na tę współpracę, a także z faktu, że nasza biało-niebieska rodzina powiększa się o kolejnego znakomitego partnera. Wierzymy, że współpraca zawiązana w trudnych post pandemicznych czasach, wzmocni zarówno nas, jak i Budownictwo Kraweć i razem będziemy poszerzać bazę naszych odbiorców w całej Polsce – powiedział Andrzej Sobiech, prezes Jezioraka Iława.

Kontakt:
BARTŁOMIEJ KRAWEĆ
KAMIEŃ DUŻY 1C
14-200 IŁAWA
tel: +48 668 804 458
email: budownictwokrawec@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji