Cezary Nowiński – witamy w Jezioraku

Ponad 7 lat czekaliśmy na ten moment. Gdy w 2013 roku Cezary Nowiński opuścił Jezioraka, zapowiedział, że do iławskiego klubu jeszcze wróci. Obietnica została spełniona, a historia zatoczyła koło. Witaj w domu Czarek!

25-letni pomocnik w rundzie jesiennej występował w trzecioligowym Ursusie Warszawa, w którym spędził ostatnie 1,5 roku. Swoje pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w juniorach Jezioraka pod okiem trenera Arkadiusza Moszczyńskiego.

— Bardzo się cieszę, że wracam do Jezioraka. Z aklimatyzacją w zespole nie mam najmniejszego problemu, bo dobrze znam większość kadry, w tym tych najbardziej doświadczonych graczy — mówi dla Gazety Iławskiej 25-letni piłkarz.

— Nie będę ukrywał, że powrót Czarka jest dla mnie i dla klubu bardzo miłą, transferową niespodzianką — mówi Wojciech FigurskiTakiego zawodnika, o takich walorach i umiejętnościach, szukałem od dłuższego czasu. Bez dwóch zdań Czarek będzie wartością dodaną i dużym wzmocnieniem naszego składu, o czym przekonaliśmy się już podczas ostatnich meczów kontrolnych — dodał na łamach Gazety Iławskiej grający szkoleniowiec Jezioraka.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji