Chcesz wywołać uśmiech na twarzy? Oferujemy gadżety i kartę Rodziny Jezioraka!

Święta Bożego Narodzenia zmierzają się wielkimi krokami, co sprawia, że ogarnął nas szał zakupów. Również cały czas poszukujemy prezentów dla najbliższych nam osób, a my wiemy jak sprawić im radość. Zachęcamy do zakupienia klubowych gadżetów, a także karty Rodziny Jezioraka na rok 2022!

Już za dwa dni usiądziemy do piękne zastawionych stołów, będziemy wspólnie dzielić się opłatkiem. Świąteczno-noworoczny czas daje nam możliwość, by spotkać się z rodziną, a także przyjaciółmi i znajomymi.

Iławski Klub Sportowy zaprasza do tego, by do świątecznych prezentów dołączyć klubowe gadżety, a także kartę Rodziny Jezioraka na nadchodzący rok. Jest to znakomity prezent dla każdego kibica, fana sportu, który z pewnością wywoła radość i uśmiech na twarzy każdego fana Jezioraka.

Więcej o karcie Rodziny Jezioraka napisaliśmy TUTAJ! Zachęcamy do tego, by odwiedź nasz sklep internetowy, ale również budynek klubowy, zakupić kartę i gadżety w sposób stacjonarny, bądź internetowy. Gadżety w sposób internetowy można nabyć TUTAJ!

Życzymy udanych zakupów, a także zdrowych, wesołych Świąt!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji