Czas na Dobromiejski Klub Sportowy! Przed meczem DKS Dobre Miasto – Jeziorak Iława

Przed piłkarzami Jezioraka kolejny, bardzo istotny mecz. Iławianie zagrają w Dobrym Mieście z Dobromiejskim Klubem Sportowym. Jesienią minimalnie wygrali zawodnicy z Iławy.

Tydzień temu iławianie obiecująco weszli w rundę wiosenną, wygrywając do ciężkim, zaległym meczu z Błękitnymi Pasym 2:1. Dziś do naszego grona dołączają inne zespoły, które oficjalnie rozpoczną tegoroczne zmagania.

Piłkarze Jezioraka są wiceliderem tabeli, tracą cztery punkty do liderującej Concordii Elbląg. Elblążanie dziś udadzą się do Ornety, są zdecydowanym faworytem w starciu z Błękitnymi.

Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego czeka dziś wymagający rywal, jakim jest DKS Dobre Miasto. Dobromiejski Klub Sportowy jest beniaminkiem, który na początku sezonu “zbierał frycowe”, jak się później okazało, zawodnicy trenera Macieja Szostka wpadli w dobry rytm, gromadząc 21. punktów, co pozwoliło na zajęcie dziewiątego miejsca.

Gwiazdą zespołu jest Janusz Bucholc, który jeszcze niedawno był najważniejszym ogniwem, a zarazem kapitanem I-ligowego Stomilu Olsztyn. Czeka nas z pewnością bardzo ciekawy pojedynek.

Jesienią po golu Cezarego Nowińskiego Jeziorak wygrał 1:0, jaki wynik padnie dziś? Nie mamy nic przeciwko temu, by podobny na korzyść Jezioraka!

Mecz rozpocznie się godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim, mieszczącym się przy ulicy Olsztyńskiej 2 w Dobrym Mieście. Planujemy przeprowadzić transmisję z tego spotkania. Transmisja zostanie przeprowadzona TUTAJ!

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Dawid Wiśniewski (sędzia główny), Michał Pereszczako (asystent nr 1), Bartłomiej Rus (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji