Czas na mecz 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski! Przed meczem Jeziorak – Znicz

Dziś czeka nas prawdziwa piłkarska uczta. Piłkarze Iławskiego Klubu Sportowego powrócą na murawę, by zmierzyć się w meczu ze Zniczem Biała Piska. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz ze Zniczem będzie transmitowany na żywo.

Chyba wszyscy pamiętamy ostatnią potyczkę ze Zniczem Biała Piska! 25 lipca, 2022 roku, piłkarze Jezioraka zremisowali w regulaminowym czasie 3:3 z naszym dzisiejszym rywalem, a w dogrywce na tablicy wyników widniał wynik 4:4. Finalistę Wojewódzkiego Pucharu Polski musiały wyłonić rzuty karne, a wojnę nerwów niestety wygrali goście, pokonując nas 4:3. Tak wówczas padały gole w tym spotkaniu:

Piłkarze Znicza wygrali jednak wojnę nerwów, tak wyglądał konkurs jedenastek:

Piłkarze Jezioraka występują dalej na poziomie IV ligowym, a Znicz walczy o utrzymanie w gronie III–ligowej stawki. Podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego przegrali w sobotę z ŁKS II Łódź 1:2, a jedynego gola dla gospodarzy uzyskał Maciej Famulak. Iławianie również nie mają za sobą dobrego czasu, w sobotę przegrali 1:2 w Barczewie. Wszyscy mamy nadzieję, że piłkarze Jezioraka dziś poprawią nastroje i awansują do kolejnej fazy rozgrywek!

Spotkanie rozpocznie się w środę 6 kwietnia, o godzinie 16:00 na stadionie, mieszącym się przy ulicy Sienkiewicza 1! Cena biletu wynosi 10 złotych, posiadacze kart Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny. Mecz będzie transmitowany na żywo, link znajduje się poniżej.

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Damian Krumplewski (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent nr 1), Miłosz Karbowski (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji