Czas na ostatni sparing. Przed meczem Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark Warmiński

Przed nami ostatni mecz kontrolny, przed startem oficjalnych rozgrywek. Piłkarze Jezioraka zagrają dziś z ligowym rywalem, jakim jest zaprzyjaźniona z klubem Polonia Lidzbark Warmiński.

Za nami bardzo intensywny okres przygotowawczy. Nadszedł czas na końcowy sprawdzian i rozpoczęcie oficjalnych zmagań w forBET IV lidze i Wojewódzkim Pucharze Polski. Już za tydzień Jeziorak rozegra zaległy ligowy mecz z Błękitnymi Pasym, co będzie oznaczało rozpoczęcie rundy wiosennej.

Trenerzy obu zespołów, a jednocześnie przyjaciele Wojciech Tarnowski (Jeziorak Iława) i Czesław Żukowski (Polonia Lidzbark Warmiński), mają daleko idące plany i oczekiwania dotyczące rundy rewanżowej, gdyż oba zespoły chcą zakończyć sezon na czołowych lokatach.

30 października piłkarze Jezioraka przegrali w Lidzbarku Warmińskim z Polonią, a jedynego gola pięknym uderzeniem zdobył Sergey Gurov. Jaki padnie wynik w dzisiejszym spotkaniu?

Mecz z Polonią zostanie rozegrany w sobotę 5 marca, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Iławie. Początek o godzinie 12.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji