Czym jest Rodzina Jezioraka? Jest naszym marzeniem…

Czy zastanawialiście się prędzej nad marzeniami? Czym jest Rodzina Jezioraka, a także inne projekty, które mają na celu przybliżenie klubu do społeczeństwa? My już dawno się zastanowiliśmy nad sferą marzeń, jest nią Jeziorak.

Czym jest Rodzina Jezioraka? Po dłuższym namyśle jest to coś wyjątkowego. Nie jest to zwykłe członkostwo w klubie, a stałe miejsce w rodzinie, która ma swoją historię, tradycję i wizję przyszłości. Jest to projekt, zrzeszający i łączący wokół siebie ludzi, bez znaczenia jakie mają poglądy, jakie wyznają ideały, co myślą, w co wierzą.

W Rodzinie Jezioraka jest miejsce dla każdego, dla ludzi z Iławy i spoza naszego pięknego miasta. Członkowie, a także ambasadorzy Jezioraka są wszędzie. W całej Polsce i zagranicą. Zrzeszamy ludzi, którzy nigdy nawet nie byli w Iławie, a przykładem tego jest pani Katarzyna Burzyńska ze Szczecina, która od samego początku wspiera odbudowę Jezioraka. Za co chcemy z tego miejsca niezwykle gorąco podziękować.

Jeziorak nie jest tylko klubem, a naszym wspólnym marzeniem. Marzeniem, które chcemy cały czas spełniać. Jakie to marzenie? Marzymy o klubie opartym o tradycje, patriotyzm, organizację i sukcesy sportowe, w których udział biorą i będą brać nasi wychowankowie, a także nasi przyjaciele z okolic. Jeziorak przede wszystkim jest ukierunkowany na cel, a nim jest dobra i zdrowa atmosfera, a na nią składa się wiele mechanizmów. Naszą inspiracją jest nasza społeczność, do której chcemy cały czas trafiać z Biało – Niebieskim sercem i pozytywnym przekazem, w tych niełatwych czasach.

Razem z Jeziorakiem chcemy żyć życiem zastępczym, razem się cieszyć i razem płakać. Pragniemy być fenomenem socjologicznym i świetnym pozytywnym przykładem, że można rywalizować w oparciu o piękne ideały. Marzymy o tym, żeby być solidnymi pod każdym względem, być posłańcami wielkich nadziei i wiadomości. Chcemy razem zasiadać jak do telenoweli, i oglądać sportową rywalizację – w duchu uczciwej rywalizacji.

Czy Wy też marzycie? Miejmy jedno marzenie, niech nim będzie Wielki Jeziorak! Zapraszamy do tego by wstępować do Rodziny Jezioraka, a także do Klubu 100. Każdy z nas ma znajomych, którzy mają mniejsze, lub większe firmy. Zarażajmy ich Jeziorakiem, który był przed nami, jest teraz i będzie po nas, dla przyszłych pokoleń.

Stać nas, by chociaż w pewnym stopniu nawiązać do sukcesów sprzed lat, ale przede wszystkim opierać się na naszej ukochanej i zdolnej młodzieży, za którą MY jesteśmy odpowiedzialni! Oprócz bycia klubem sportowym, jesteśmy nade wszystko placówką wychowawczą. Nie tworzymy tylko piłkarzy. My kształtujemy ludzi. Nie każdy z młodych zawodników będzie piłkarzem, ale każdy z nich ma być dobrym człowiekiem i obywatelem. Będą piłkarzami, ale także ludźmi o wielu specjalizacjach, którzy wybiorą różne drogi życia, kształtując przyszłość klubu, miasta i całego narodu.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji