Drugie miejsce orlików na Magic International Cup 2019 w Londynie! [ZDJĘCIA]

Swoją przygodę rozpoczęli 28 czerwca, tego dnia ekipa Orlików z trenerem Danielem Madejem wyleciała do Londynu w celu wzięcia udziału w turnieju organizowanym przez Akademię Magic Football. Rozgrywki trwały dwa dni – 29 oraz 30 czerwca. Piłkarze Jezioraka wywalczyli drugie miejsce w kategorii U-9. 
 
Magic Football Academy jest profesjonalną organizacją, specjalizującą się w treningach piłki nożnej dla chłopców jak i dziewczynek w wieku od 4-14 lat. Celem akademii jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu jak i edukacja przez sport. Akademia posiada wykwalifikowaną, pełną pasji i zaangażowania kadrę trenerską. Treningi prowadzone są w siedmiu lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii: Londyn-Sudbury, Londyn-Mitcham, London-South Croydon, Luton, Slough, Feltham, Bedford.
 
Turniej,w  którym udział wzięli nasi zawodnicy obchodził już swoją 5-ta edycję. W rozgrywkach rywalizowały drużyny z Polski, Szkocji, Irlandii, Norwegii, Niemiec i Anglii
Turniej odbył się na terenie Felthan Community College w Londynie. 
 
Wylot do Wielkiej Brytanii był ciekawym doświadczeniem dla tak młodych chłopców, oczywiście wraz z nimi polecieli również ich opiekunowie. Orliki Jezioraka Iława wyruszyły w składzie
– Mateusz Sławiński
– Kacper Janik
– Jakub Kozłowski
– Miłosz Nakonieczny
– Aleksander Panek
– Franciszek Suwiński
– Wiktor Szczypski 
– Bartosz Gregorczyk
– Maksymilian Piotrowski
 
Trener: Daniel Madej
 
W grupie mierzyli się z następującymi zespołami:
Sporting Duest Red
Elite Magic Orange
Jolof Sports FC
APB Barnet
Football Academy London
Old Isleworth FC
 
Wyniki jakie osiągnęli w grupie to 3 wygrane, 1 remis oraz 2 porażki.
 
 
Jeziorak Iława – Sporting Duest Red 0:3
Old Isleworth FC – Jeziorak Iława 0:3 (bramki – Aleksander Panek x2, Mikołaj Dembiński)
Jeziorak Iława – Elite Magic Orange 0:2
Jeziorak Iława – Jolof Sports FC 0:0
Jeziorak Iława – APB Barnet 1:0 (bramka – Mikołaj Dembiński)
Jeziorak Iława – Football Academy London 1:0 (bramka – Mikołaj Dembiński)
 
Takie rezultaty dały możliwość rywalizacji w wyższym etapie turnieju. W fazie pucharowej zmierzyli się z zespołem z innej grupy – FC Komety. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1(bramkę dla Jezioraka strzelił Kacper Janik) – Jeziorak wygrał dopiero w karnych. W finale z APB Barnet również padł remis, w tym przypadku bezbramkowy. Tutaj niestety nasza przygoda się skończyła i polegliśmy w konkursie jedenastek. 
 
MVP całego turnieju został wybrany Mikołaj Dembiński. Gratulujemy jemu jak i całemu zespołowi stanięcia na podium rozgrywek!
 
 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji