Dzień dziecka w Akademii Jezioraka Iława

W sobotę 4 czerwca na Stadionie przy ul. Sienkiewicza 1 –  Akademia IKS Jeziorak Iława wraz z Iławskim Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji zorganizowała Dzień Dziecka dla zawodników Naszej Akademii połączony z meczem seniorów Naszego zespołu.

Przed meczem I zespołu Nasi adepci rozegrali gry wewnętrzne pomiędzy sobą na boiskach Iławskiego stadionu, po czym wspólnie w wyznaczonym sektorze dopingowali Naszych zawodników w meczu ligowym. W przerwie doszło do wręczenia upominków dla Naszych zawodników z okazji Dnia Dziecka.

Szczególne podziękowanie należą się osobom, firmom i instytucjom, które wspierają działania Akademii Piłkarskiej IKS Jeziorak Iława, a są Nimi:
– Urząd Miasta na czele z Burmistrzem Miasta Iława panem Dawidem Kopaczewskim, oraz Zastępcą Burmistrza panią Dorotą Kamińską;
-Iławskiemu Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji na czele z Panem Dyrektorem Wojciechem Żmudzińskim;
-Przedsiębiorcom działającym w Naszym mieście:
GRACHO, FLOWATER , PERIMEX, KONSTAL, BARAŃSKI, MRÓWKA Iława, ABS, SZYNAKA MEBLE, WP PRINT, WR MEDIA, DRUKARNIA RAMPI, PIZERIA NIL;

Na szczególna uwagę i podziw zasługują jednak starania Wszystkich rodziców, którzy jako pierwsi wzbudzają i podtrzymują pasję do piłki nożnej. Zarząd IKS Jeziorak Iława serdecznie dziękuje za Państwa poświęcenie i dążenie do wychowania Waszych dzieci w duchu sportowym. Jako Klub Piłkarski z ponad 75 letnią tradycją czujemy się zobowiązani, aby stworzyć jak najlepsze warunki do trenowania dla Adeptów Akademii IKS Jeziorak Iława.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji