Dziś zagramy z Olimpią. Przed meczem Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława

Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego pojadą dziś do Elbląga, by rozegrać spotkanie w ramach 23. kolejki forBET IV ligi. Iławianie podejmą rezerwy II–ligowej Olimpii. Piłkarze naszego dzisiejszego rywala zajmują jedenastą pozycję w tabeli.

Dziś, na elbląskim stadionie, który znajduje się przy ulicy Skrzydlatej 1, piłkarze Jezioraka zagrają z drużyną rezerw Olimpii. Pierwsza drużyna z Elbląga walczy o awans do I–ligi. W rezerwach występują młodzi zawodnicy, zdolni juniorzy i młodzieżowcy. Zdarza się, że zawodników trenera Karola Przybyły wspierają zawodnicy z II–ligowego zespołu, a również poszczególni gracze z drużyny młodych elblążan mają na swoim koncie występy w ogólnopolskiej lidze.

W ostatnim spotkaniu Olimpia przegrała w Morągu z Huraganem, w stosunku 1:3. Uzdolniona młodzież prowadziła po golu Jakuba Braneckiego, była bliska zapunktowania, lecz w ostatnich kilku minutach zawodnicy Andrzeja Malesy zapewnili sobie zwycięstwo. 25 września piłkarze Jezioraka pokonali 6:0 Olimpię II Elbląg. Tak padły bramki w tamtym spotkaniu:

W meczu ósmej kolejki forBET IV ligi sezonu 2021/2022, 25 września 2021 roku, piłkarze Jezioraka wygrali 6:0 z Olimpią II Elbląg.

Piłkarze Jezioraka, podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego są na trzecim miejscu w tabeli. Iławianie wygrali ostatnie trzy mecze, strzelając czternaście goli, tracąc zaledwie jednego. Pragniemy tego, by Jeziorak również dziś wygrał. Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Krystian Mucha (sędzia główny), Mateusz Piechotka (asystent nr 1), Katarzyna Kaczmarczyk (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji