Dziś zagramy z partnerskim, zaprzyjaźnionym klubem. Przed meczem Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark Warmiński

Za kilka godzin na iławskim stadionie, który usytuowany jest przy ulicy Sienkiewicza 1, piłkarze Jezioraka rozegrają kolejne domowe spotkanie. Rywalem Iławskiego Klubu Sportowego będzie zaprzyjaźniona Polonia Lidzbark Warmiński. Zapraszamy wszystkich na mecz, który rozpocznie się o godzinie 16!

Dzisiejsze spotkanie z Polonią zapowiada się niezwykle interesująco. Obie ekipy biją się o czołowe lokaty, każda z drużyn chce znaleźć się na podium. Co prawda kwestia awansu została już wyjaśniona, gdyż Concordia już sobie zapewniła grę w III lidze, to walka o dwa pozostałe miejsca na podium będzie do końca nabierała rumieńców. Polonia zgromadziła do tej pory 55. punktów, traci jeden punkt do Huraganu Morąg, z którym ostatnio rywalizowała. Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego wygrali 3:1, a gole dla Polonii zdobywali Daniel Wierzbowski, Piotr KarłowiczSergey Gurov. Jedyne trafienie dla morążan zaliczył Adrian Wasiak.

Jeziorak w ubiegłą sobotę podzielił się po dramatycznym meczu punktami z Granicą Kętrzyn, remisując 3:3. Gole dla iławskiej drużyny zdobyli Radosław Galas, Krzysztof Kressin i Maciej Banaszek. Piłkarze trenowani przez Wojciecha Tarnowskiego znajdują się na czwartym miejscu, zgromadzili do tej pory 51. punktów.

30 października, w meczu 13. kolejki obecnego sezonu, Polonia pokonała w Lidzbarku Warmiński naszą drużynę 1:0, po pięknym trafieniu Sergeya Gurova. Liczymy na to, że dziś iławscy piłkarze odegrają się na boisku za tamtą porażkę!

Dzisiejsze spotkanie niesie ze sobą również inne akcenty. Będzie to rywalizacja dwóch zaprzyjaźnionych, partnerskich klubów. Kibicem i przyjacielem Iławskiego Klubu Sportowego jest prezes Polonii Mariusz Miecznikowski, będący również jednym z największych sponsorów lidzbarskiego sportu. Działaczy, zawodników i trenerów łączy nie tylko sportowa rywalizacja, a także wzajemna sympatia. Na boisku zwycięzca może być tylko jeden, lecz poza boiskiem jesteśmy przyjaciółmi!

Cena biletu wstępu wynosi 10 złotych, posiadacze kart Rodziny Jezioraka i karnetów mają wstęp wolny. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Wojciech Krztoń (sędzia główny), Krystian Mucha (asystent nr 1), Monika Piekarska (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji