Energa z Grupy ORLEN sponsorem głównym ITS Jeziorak Iława

Energa z Grupy ORLEN, jedna z największych krajowych spółek energetycznych, została głównym sponsorem Jezioraka Iława. Do zakończenia sezonu 2020/21 logo firmy będzie widniało na koszulkach piłkarzy.

Energa współpracuje z klubem ITS Jeziorak Iława od 2018 roku. Na podstawie zawartej umowy w rundzie wiosennej piłkarze Jezioraka będą występować w rozgrywkach ligowych z logo Energi z Grupy ORLEN na koszulkach.

Iławscy piłkarze od 3 lat mogą liczyć na wsparcie pomorskiej grupy energetycznej. Nowa umowa, przedłużająca współpracę będzie obowiązywała do zakończenia sezonu 2020/21.

Jeziorak Iława jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sportowych marek na Warmii i Mazurach. Jest nam niezmiernie miło, że Energa będzie nadal kontynuować z nami współpracę. Nowa umowa pomiędzy Energą i Jeziorakiem nawiązywana jest w specyficznych czasach pandemii, tym bardziej cieszymy się, że nasz sponsor główny kontynuuje wsparcie iławskiej piłki nożnej – mówi Andrzej Sobiech, prezes ITS Jeziorak Iława.

Energa z Grupy ORLEN jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność spółki obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Przedłużenie umowy sponsoringowej z Energą pozwoli Jeziorakowi nie tylko na skuteczniejsze przygotowania do kolejnych meczów ligowych, ale również na dalszy rozwój pozostałej działalności, m.in. promocji kultury fizycznej oraz budowania wokół klubu silnej, zaangażowanej społeczności lokalnej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji