forBET IV liga: Tęcza Biskupiec 1:1 Jeziorak Iława

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 11. kolejki forBET IV ligi, w którym Jeziorak mierzył się z Tęczą Biskupiec. W 36 minucie na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Paweł Galik. Na odpowiedź iławian nie trzeba było dłużej czekać. Minutę później do wyrównania doprowadził Hubert Szramka.

Bramki: Galik 36. – Szramka 37.

Tęcza: Lawrenc – Banul (69. Wójcik), Burzyński, Chabera, Galik, Gołębiowski (13. Washino), Jurczak, Lewandowski, Podgórski (73. Malanowski), Rudnicki, Strzelec

Jeziorak: Włodarczyk – Kolcz (63. I. Szulc), Imamoto, Kressin, Kuciński, Sedlewski, Ogrodowski (13. Igielski), Deredas, Panek (77. Kłosowski), Kochalski (89. Wiśniewski), Szramka

Żółte kartki: Chabera – Ogrodowski, Kolcz, Szramka, Imamoto, Kochalski

Koszty udziału w rozgrywkach współfinansowane są przez Gminę Miejską Iława.