FORBET IV LIGA: ZAPOWIEDŹ MECZU JEZIORAK IŁAWA – BŁĘKITNI ORNETA

W ubiegłym tygodniu drużyna Jezioraka odniosła przekonywujące zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Pisą Barczewo 4:1 (0:0). Już jutro iławianie zmierzą się na własnym boisku z Błękitnymi Orneta i powalczą o kolejne 3 punkty.

Jesienne starcie Błękitni Orneta – Jeziorak Iława zakończyło się pechowym podziałem punktów – 1:1. Strzelcem bramki dla iławian był Wojciech Figurski. Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry po niefortunnej interwencji Krzysztofa Kressina.

Zespół z Ornety zajmuje obecnie 13. miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Daniela Koguta w ostatnich trzech meczach zdobyli cztery punkty – jedno wyjazdowe zwycięstwo oraz remis. W przerwie zimowej do drużyny dołączyli: Cezary Januszkiewicz (Huragan Morąg), Sebastian Homza (Huragan Morąg), a także Jakub Reda, który wznowił treningi.

Spotkanie 30. kolejki forBET IV ligi sezonu 2020/2021 pomiędzy Jeziorakiem Iława a drużyną Błękitni Orneta rozpocznie się w sobotę, 29 maja o godzinie 14:00 przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie i będzie kolejnym meczem z udziałem kibiców na stadionie. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, trybuny będą mogły być wypełnione w maksymalnie 25 procentach, co w naszym przypadku daje 752 osoby!

Sobotnie starcie Jeziorak Iława – Błękitni Orneta poprowadzi arbiter główny Maciej Godlejewski. Na liniach pomagać mu będą Mateusz Piechotka i Rafał Chełmiński. Obserwatorem z ramienia WMZPN będzie Marek Kwiatkowski.

Już jutro serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Sienkiewicza 1, by z wysokości trybun wspierać piłkarzy Jezioraka!

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji