FORBET IV LIGA: ZAPOWIEDŹ MECZU JEZIORAK IŁAWA – MAZUR EŁK

W ramach ostatniej, 34. kolejki forBET IV ligi Jeziorak Iława zmierzy się z dziewiątym w tabeli Mazurem Ełk. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Jesienne starcie Mazur Ełk – Jeziorak Iława zakończyło się wynikiem 4:1 (0:1) dla gospodarzy spotkania. Jedynym strzelcem iławian był Patryk Czarnota.

Zespół z Ełku zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli. W rundzie wiosennej mają na swoim koncie pięć remisów, osiem zwycięstw i tylko jedną porażkę. Podopieczni Pawła Sobolewskiego w ostatnich trzech meczach zdobyli dziewięć punktów – za mecze z Delfinem Rybno (3:0), Warmią Olsztyn (1:0) oraz z Błękitnymi Pasym (4:0). W przerwie zimowej do drużyny dołączyli: Arkadiusz Karbownik, Mateusz Wielgat, Dawid Ejza, Dawid Cwalina oraz Bartłomiej Kowalewski, Michał Iwanowicz i Michał Herman z drużyny juniorów.

Spotkanie 34. kolejki forBET IV ligi sezonu 2020/2021 pomiędzy Jeziorakiem Iława a Mazurem Ełk rozpocznie się w sobotę, 19 czerwca o godzinie 17:00 przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie. Mecz poprowadzi arbiter główny Wojciech Trochim. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Radziszewski i Jakub Grembocki. Obserwatorem będzie Jerzy Napiórkowski.

Serdecznie zapraszamy do wspierania piłkarzy Jezioraka! Mecz odbędzie się bez transmisji na żywo.

UWAGA!

Informujemy, że wyjątkowo trybuna od strony bocznego boiska będzie zamknięta dla kibiców gospodarzy. Wszyscy miejscowi kibice proszeni są o kierowanie się na trybunę główną od strony liceum. Wejście na stadion będzie się odbywało tylko główną bramą od strony basenu. Wejście od stacji PKP będzie zamknięte. Od godziny 14:00 do 19:00 nie będzie można wjechać samochodem na teren stadionu.

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji