FORBET IV LIGA: ZAPOWIEDŹ MECZU JEZIORAK IŁAWA – MKS KORSZE

W ubiegłym tygodniu świetna passa piłkarzy Jezioraka Iława została przerwana. Po czterech wygranych meczach z rzędu przyszła niespodziewana porażka z Olimpią Olsztynek 0:1. Teraz czas na rehabilitację i powrót na zwycięski szlak. Już jutro podopieczni Wojciecha Figurskiego podejmą na własnym stadionie MKS Korsze.

Jesienne starcie MKS Korsze kontra Jeziorak Iława zakończyło się podziałem punktów. Na stadionie przy ul. Wojska Polskiego padł remis 2:2. 27 września ubiegłego roku bramki dla Jezioraka zdobyli Arkadiusz Kuciński i Wojciech Figurski. Oba trafienia miały miejsce w ostatnich dziesięciu minutach regulaminowego czasu gry.

Zespół MKS-u, po słabszym początku rundy, w ostatnich trzech meczach zdobył sześć punktów – za dwa domowe zwycięstwa. Podopieczni Aleksandra Lipowskiego 24 kwietnia pokonali Delfina Rybno 4:0, by dwa tygodnie później ograć Błękitnych Pasym 2:1. W międzyczasie ulegli w wyjazdowym, niezwykle pasjonującym pojedynku Warmii Olsztyn 3:5. Piłkarze z Korsz zajmują obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli. Jeziorowcy plasują się o jedno „oczko” wyżej.

W przerwie zimowej do drużyny z Korsz dołączyli: Kamil Kotkowski, Paweł Branicki, Michał Wołowik (wszyscy trzej Granica Kętrzyn), Jakub Żukowski, Mateusz Stadnyk, Marcin Filipowicz (wznowili treningi) oraz Jakub Woźniak.

Spotkanie 28. kolejki forBET IV ligi sezonu 2020/2021 pomiędzy Jeziorakiem Iława a drużyną MKS Korsze rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godzinie 17:00 przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie. Będzie to nasz pierwszy od dawna mecz, w trakcie którego na stadion wejdą kibice. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, trybuny będą mogły być wypełnione w maksymalnie 25 procentach, co w naszym przypadku daje 752 osoby!

Sobotnie starcie Jeziorak Iława – MKS Korsze poprowadzi arbiter główny Piotr Sielski, który sędziował nam już na spotkaniach z Tęczą Biskupiec i Mamrami Giżycko. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Miłosz i Robert Wyczałkowski. Obserwatorem z ramienia WMZPN będzie Jerzy Napiórkowski.

Już jutro serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Sienkiewicza 1, by z wysokości trybun wspierać piłkarzy Jezioraka!

Autor: Kamila Helwak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji