forBET IV liga: Zapowiedź meczu Jeziorak Iława – Znicz Biała Piska

Przed drużyną Jezioraka Iława kolejny ważny pojedynek. W sobotnie (29 października) popołudnie ekipa trenera Daniela Madeja rozegra mecz 13. kolejki forBET IV ligi. Na własnym terenie podejmie spadkowicza z III ligi – Znicz Biała Piska.

W ostatnich latach Jeziorak dwukrotnie miał okazję mierzyć się z Zniczem. Obydwa pojedynki odbyły się w Iławie w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski i dwukrotnie zwyciężali nasi sobotni rywale. 25 lipca 2020 roku w półfinale WPP po dwóch dogrywkach był remis 4:4 i dopiero karne goście rozstrzygnęli na swoją korzyść. Po raz ostatni spotkaliśmy się 6 kwietnia br. w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski przegrywając z trzecioligowcem 0:5.

Spotkanie poprowadzą: Marcin Szczerbowicz (sędzia główny), Daniel Bugajski (asystent) oraz Wojciech Boczkowski (asystent).

Mecz 13. kolejki forBET IV ligi Jeziorak Iława – Znicz Biała Piska odbędzie się w sobotę 29 października o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Iławie. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzi JeziorakTV. Transmisja spotkania w PPV dostępna w TYM miejscu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji