forBET IV liga: Zapowiedź meczu Mamry Giżycko – Jeziorak Iława. Wiosna na jesieni czyli runda rewanżowa

W najbliższą sobotę zaczyna się runda wiosenna. To nie żart – dwie kolejki rundy rewanżowej przeniesione zostały na jesień. Wiosennej atmosfery na stadionach raczej nie będzie – mecze rozgrywane są bez udziału publiczności.

Pierwszą kolejkę rewanżów piłkarze Jezioraka rozpoczną w Giżycku, gdzie zmierzą się z liderem rozgrywek zespołem Mamr. Piłkarze Przemysława Łapińskiego w rozgrywkach ligowych radzą sobie ostatnio bardzo dobrze. Po raz ostatni przegrali 20 września z rezerwami Olimpii Elbląg (4:1).

Sobotni rywale Jezioraka przed tygodniem wygrali ósmy mecz z rzędu (i trzynasty w tym sezonie), zachowując status drużyny niezwyciężonej na własnym „podwórku”. Skuteczny futbol i imponująca forma zawodników Mamr sprawiła, że zespół z Giżycka zdobył na półmetku rozgrywek 67. bramek! Najlepszym strzelcem jest Filip Rusiak z 11. trafieniami na koncie.
Wydaje się, że silny zespół znad Niegocina, który już przed sezonem był wymieniany w roli faworytów rozgrywek jest na dobrej drodze do opuszczenia grona czwartoligowców.

Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Sielskiego z Olsztyna o godz. 13:00.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji