forBET IV liga: Zapowiedź meczu Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława

W najbliższą sobotę piłkarze iławskiego Jezioraka zmierzą się z Olimpią Olsztynek o punkty w ramach 3. kolejki forBET IV ligi. Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami mimo, że sięga lat 90-tych nie jest zbyt długa, a w ostatnich latach szczęśliwa dla Jeziorowców. Wystarczy dodać, że ostatnie zwycięstwo na boisku w Olsztynku iławianie odnieśli, gdy trenerem Jezioraka był Jarosław Płoski. Okazja, aby to zmienić, będzie już 20 sierpnia o godzinie 17:00.

W minionym sezonie Olimpia Olsztynek występowała w drugiej grupie ligi okręgowej, w której zajęła 1. miejsce. W letniej przerwie został utrzymany trzon zespołu, a drużynę prowadzoną przez Michała Kraszewskiego wzmocniło kilku młodych, zdolnych piłkarzy z regionu.

Zespół z Olsztynka rundę jesienną rozpoczął niezbyt fortunnie, bo dotychczas nie wygrał żadnego spotkania. Odniósł dwie porażki: z Pisą Barczewo (1:3), i Motorem Lubawa (1:2).

Spotkanie Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława rozpocznie się w sobotę, o godzinie 17:00 przy ul. Zajęczej 2 w Olsztynku. Ceny biletów to: 10 zł normalny i 5 zł ulgowy.

Sobotnie starcie poprowadzi arbiter główny Sebastian Sikorski, na liniach pomagać mu będą Daniel Bugajski i Wojciech Boczkowski. Obserwatorem spotkania będzie Grzegorz Zakrzewski.

OSTATNI MECZ

Obie drużyny po raz ostatni na boisku spotkały się 8 maja 2021 roku. Wówczas w spotkaniu rozgrywanym w Olsztynku lepsi okazali się gospodarze. Jedyną bramkę dla Olimpii w ramach tej rywalizacji zdobył w drugiej połowie meczu Łukasz Duch.

Skrót tego spotkania znajdziecie w TYM miejscu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji