forBET IV liga: Zapowiedź meczu Polonia Iłowo – Jeziorak Iława

Po remisie w derbach powiatu Jeziorowców czeka kolejne wyjazdowe spotkanie. Niebiesko-biali w 6. kolejce zmierzą się w Mławie z Polonią Iłowo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

To będzie dla Jezioraka kolejne, po meczu z Motorem Lubawa spotkanie wyjazdowe. Podopieczni Daniela Madeja staną przed naprawdę niełatwym zadaniem, ale do tego zdążyliśmy się już chyba przyzwyczaić. Specyfika sztucznej murawy, na której drużyna z Iłowa rozgrywa swoje pojedynki w roli gospodarza sprawia dodatkowe niedogodności.

W minionym sezonie, drużyny miały okazję grać przeciwko sobie w meczu o stawkę na bocznym boisku w Mławie. W połowie września zeszłego roku Jeziorak zwyciężył 2:1 po bramkach Pawła Sagana. Polonia odpowiedziała trafieniem Aleksandra Kruszyńskiego.

Jednak od tamtego czasu drużyna prowadzona przez Huberta Lemanka okrzepła w IV lidze i w obecnym sezonie radzi sobie dużo lepiej. Po 5. kolejkach zgromadziła 7 punktów, notując 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. W ligowej tabeli znajduje się punkt za Jeziorakiem.

Spotkanie poprowadzą: Jakub Narojczyk (sędzia główny), Andrzej Jereszewski (asystent) oraz Wojciech Boczkowski (asystent).

JeziorakTV przeprowadzi transmisję na żywo z tego spotkania. Start planowany jest na godz. 13.00. Dostęp do streamu można zakupić w TYM miejscu.

Niedziela, 11 września o godz. 13:00.
Stadion MOSiR w Mławie, ul. Kopernika 38.

OSTATNI MECZ

Obie drużyny po raz ostatni na boisku spotkały się 9 kwietnia 2022 roku. Wówczas w spotkaniu rozgrywanym w Iławie Jeziorowcy zwyciężyli 4:0 (2:0). Bramki dla Jezioraka w ramach tej rywalizacji zdobyli Michał Bartkowski (dwie), Patryk Czarnota i Michał Kwiatkowski.

Skrót tego spotkania znajduje się pod TYM linkiem na kanale JeziorakTV.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji