Freedom nieruchomości sponsorem Jezioraka

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że firma Freedom nieruchomości dołączyła do grona sponsorów Jezioraka. Dziękujemy za zaufanie i witamy w naszej Rodzinie!
 

Nieruchomości to Freedom.

Dlaczego miałbyś zdecydować się na współpracę właśnie z nami? Jesteśmy renomowaną marką, działającą na lokalnym rynku od pięciu lat, która wypracowała skuteczny know- how. Wyróżnia nas sposób przygotowania nieruchomości do sprzedaży, jej prezentacji oraz jakość kontaktu z klientem.

Agent nieruchomości często kojarzy się źle jako ten, który tylko poda jakiś kontakt do właściciela nieruchomości i chce za to pieniądze. Czy wystarczy dać ogłoszenie? Wiele osób tak zrobi. Jeśli sprzedaż ma polegać tylko na daniu ogłoszenia, do tego agencja rzeczywiście nie jest potrzebna. Dzisiaj pośrednictwo w obrocie nieruchomości nie na tym jednak polega. Żeby faktycznie udało się skojarzyć strony transakcji, trzeba najpierw wykonać szereg działań, które będą do tego prowadzić. Nawet po skojarzeniu stron transakcji pośrednik nie powinien mówić „ja już skończyłem robotę”, tylko nadal być opiekunem klienta do ostatniego momentu, czyli przekazania kluczy i rozliczenia finansowego. Być gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Nieruchomość to często dorobek całego życia, więc warto poświęcić tej sprawie wiele czasu, by jak najlepiej na tym skorzystać.

Tak właśnie wygląda nasze postrzegania pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i tak działamy. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie możemy porozmawiać, odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wątpliwości i podjąć działania we wspólnym interesie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji